Kendini kaplan sanan çıplak adam ormana daldı

Çek Cumhuriyeti-Polonya sınırındaki ormanlık alanda LSD denilen oldukça kuvvetli halisünasyonlar görülmesine yol açan uyuşturucu nedeniyle kendini kaplan sanan çıplak bir adam 4 ayak üzerinde görüldü.

Kendini kaplan sanan çıplak adam ormana daldı
Kendini kaplan sanan çıplak adam ormana daldı Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Adının Marek H. olduğu öğrenilen 21 yaşındaki adamın, depresyondan kurtulmak için kimyasal uyuşturucu LSD aldığı ancak bu tür uyuşturucuların en bilindik sonucu olan 'halüsinasyon görme' durumuna maruz kaldığı anlaşıldı.

UYUŞTURUCUNUN ETKİSİYLE KENDİSİNİ KAPLAN SANMIŞ, AV ARAMAYA ÇIKMIŞ

Metro.co.uk'ta yer alan habere göre, uyuşturucunun etkisiyle kendisini Sibirya kaplanı sandığını söyleyen Marek, bir koku aldığını ve bu sebeple ormanlık alanda av aramaya başladığını anlattı.

8 SAAT BOYUNCA 25 KİLOMETRE YOL GİTMİŞ

Gizli kameraya yansıyan görüntüleri sonrası fark edilen Marek'in 2 eli ve 2 kolunun üzerinde, hayvanlar için tabir edilen '4 ayak üzerinde' pozisyonuyla bir kaplan gibi koşması dikkat çekti.

Polise 'kendisini bir Sibirya kaplanı gibi hissettiğini söyleyen Marek, 8 saatte, Çek cumhuriyeti-Polonya sınırı boyunca 25 kilometre yol kat etmiş.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek