Kendini kaplan sanan çıplak adam ormana daldı

Çek Cumhuriyeti-Polonya sınırındaki ormanlık alanda LSD denilen oldukça kuvvetli halisünasyonlar görülmesine yol açan uyuşturucu nedeniyle kendini kaplan sanan çıplak bir adam 4 ayak üzerinde görüldü.

Kendini kaplan sanan çıplak adam ormana daldı
Kendini kaplan sanan çıplak adam ormana daldı Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Adının Marek H. olduğu öğrenilen 21 yaşındaki adamın, depresyondan kurtulmak için kimyasal uyuşturucu LSD aldığı ancak bu tür uyuşturucuların en bilindik sonucu olan 'halüsinasyon görme' durumuna maruz kaldığı anlaşıldı.

UYUŞTURUCUNUN ETKİSİYLE KENDİSİNİ KAPLAN SANMIŞ, AV ARAMAYA ÇIKMIŞ

Metro.co.uk'ta yer alan habere göre, uyuşturucunun etkisiyle kendisini Sibirya kaplanı sandığını söyleyen Marek, bir koku aldığını ve bu sebeple ormanlık alanda av aramaya başladığını anlattı.

8 SAAT BOYUNCA 25 KİLOMETRE YOL GİTMİŞ

Gizli kameraya yansıyan görüntüleri sonrası fark edilen Marek'in 2 eli ve 2 kolunun üzerinde, hayvanlar için tabir edilen '4 ayak üzerinde' pozisyonuyla bir kaplan gibi koşması dikkat çekti.

Polise 'kendisini bir Sibirya kaplanı gibi hissettiğini söyleyen Marek, 8 saatte, Çek cumhuriyeti-Polonya sınırı boyunca 25 kilometre yol kat etmiş.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Manuş Baba'dan çalıntı şarkı iddiasına yanıt
Manuş Baba'dan çalıntı şarkı iddiasına yanıt
Arif v 216 filminin ilk fragmanı yayınlandı
Arif v 216 filminin ilk fragmanı yayınlandı
beylikdüzü escort