Kendini kaplan sanan çıplak adam ormana daldı

Kendini kaplan sanan çıplak adam ormana daldı

Çek Cumhuriyeti-Polonya sınırındaki ormanlık alanda LSD denilen oldukça kuvvetli halisünasyonlar görülmesine yol açan uyuşturucu nedeniyle kendini kaplan sanan çıplak bir adam 4 ayak üzerinde görüldü.

Kendini kaplan sanan çıplak adam ormana daldı
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Adının Marek H. olduğu öğrenilen 21 yaşındaki adamın, depresyondan kurtulmak için kimyasal uyuşturucu LSD aldığı ancak bu tür uyuşturucuların en bilindik sonucu olan 'halüsinasyon görme' durumuna maruz kaldığı anlaşıldı.

UYUŞTURUCUNUN ETKİSİYLE KENDİSİNİ KAPLAN SANMIŞ, AV ARAMAYA ÇIKMIŞ

Metro.co.uk'ta yer alan habere göre, uyuşturucunun etkisiyle kendisini Sibirya kaplanı sandığını söyleyen Marek, bir koku aldığını ve bu sebeple ormanlık alanda av aramaya başladığını anlattı.

8 SAAT BOYUNCA 25 KİLOMETRE YOL GİTMİŞ

Gizli kameraya yansıyan görüntüleri sonrası fark edilen Marek'in 2 eli ve 2 kolunun üzerinde, hayvanlar için tabir edilen '4 ayak üzerinde' pozisyonuyla bir kaplan gibi koşması dikkat çekti.

Polise 'kendisini bir Sibirya kaplanı gibi hissettiğini söyleyen Marek, 8 saatte, Çek cumhuriyeti-Polonya sınırı boyunca 25 kilometre yol kat etmiş.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
christiana     2016-09-17 Eğer kişisel bir kredi arıyor, ya da edilir bir banka tarafından kredi reddetti vardı.
Serhat     2016-09-08 Ben servis çağırmak istiyorum fakat servis ücreti ne kadar acaba? Birde sıcak su vermiyor kombi fiyatı ne tutar fiyat vere biliyor musunuz? Kolay gelsin.
ucuzcafemobilyalari     2016-09-07 Cafe mobilyalarında uygun fiyatlı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recep İvedik 5'in fragmanı yayınlandı (Recep İvedik fragman izle)
Recep İvedik 5'in fragmanı yayınlandı (Recep İvedik fragman izle)
"AzeriLight" ın fiyatında indirime gidildi