Kayseri Rent a Car

​Kayseri havaalanında oto kiralamak isteyen bireyler bir havaalanı firması olan ve tamamen havaalanı dahilinde hizmet veren Saytur Oto Kiralama ile iletişime geçmelidirler.

Kayseri Rent a Car
Kayseri Rent a Car seobaz
Bu içerik 27 kez okundu.

Kayseri havaalanında oto kiralamak isteyen bireyler  bir havaalanı firması olan ve tamamen havaalanı dahilinde hizmet veren Saytur Oto Kiralama ile iletişime geçmelidirler. Firmada her bütçeye uygun kiralanabilecek araç bulunmaktadır.

Firma araç kiralama işlemini kolaylaştırmak için senet, depozito ve provizyon almadan yapmaktadır. Müşterilerin belirli bir zaman önce rezervasyon yaptırmaları halinde firma çalışanları tarafından 24 saat hizmet alabilmektedirler. Önceden rezervasyon yaptıran müşteriler firma çalışanları tarafından dış hatlar çıkış kapısında isimleri yazan boardlar ile karşılanır ve otoparkta araçları teslim edilir.

Kayseri havaalanı rent a car firması araç kiralama esnasında kredi kartı, ön ödeme ve provizyon almamaktadır. Oto kiralama firması araçlarının park edilmesiyle giriş çıkışların ücretsiz olduğu dhmi otoparkı bulunmaktadır. Kiralanan araçların müşteriden teslim alındığında depoları tamamen doldurulmaktadır.

Araçlar müşterilerden geldiği anda 40 nokta testi yapılmakta ayrıca dezenfekte ürünleri ile araçlar titiz bir şekilde temizlenmektedir. Rezerve edilen araç tesliminde zaman kaybı yaşamamak için firma çalışanları çift vardiya çalışmaktadırlar.

Firma bünyesinde çalışan görevlilerin gece ve gündüz ekibi olarak ayrıldıkları için müşteriler saat kaçta gelirlerse gelsinler çalışanlar tarafından araçlar ücretsiz otoparklarda teslim edilmektedir. Bu uygulama ile yaşanacak zaman kaybını ortadan kaldırmak amaçlanmıştır.

Rezervasyonu Nasıl Yaptırabilirim?

Kayseri havaalanında araba kiralama işleminizi internet üzerinden gerçekleştirmek için www.kayserihavaalaniotokiralama.net sitesinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. İnternet sitesinden yaptığınız rezervasyonu teyit etmek için 0535 555 83 29 numaralı whatsapp telefon hattı ile irtibata geçip gerekli bilgileri alabilirsiniz. Yapılan rezervasyon işleminden sonra firma aracın kullanılabilirlik durumuna göre 12 saat içinde müşteriye dönüş yapacaktır. Müşteri tarafından seçilen araç eğer kullanılabilir durumda ise firma tarafından konfirmasyon maili gönderilecektir. Firma tarafından gönderilen maile ön ödeme yapmadan yalnızca onay maili atarak konfirme etmiş olursunuz.

Rezervasyon Yaptım Konfirmasyon Maili Geldi Nasıl Kiralama Yapacağım?

Kayseri rent a car  firmasına müşteriler tarafından verilen uçuş numarası ile gerekli işlemler gerçekleştirilecektir. Uçuş numarası ile firma çalışanları müşterilere uçaktan indikleri andan itibaren yardım edeceklerdir. Firma yetkilileri dış hatlar çıkış kapısında ellerinde isimleri yazan boardlar ile müşterileri karşılayacaklar aracın bulunduğu ücretsiz otoparka kadar müşterilere eşlik edeceklerdir. Kayseri araç kiralama kapsamında rezervasyon yaptırılan araçlara müşterilerin bavulları yerleştirilecek ve firma yetkilileri müşterilere fazla zaman kaybettirmeden onları biran önce havaalanından çıkarmak için araç kiralama sözleşmesi yapacaklardır. Firma çalışanları kiralanan araçları müşterilere teslim ettikten sonra araca binemez bu şirket tarafından yasaklanmıştır.

Herhangi Kaza Durumunda ve Doğacak Hasarlarda Yapmam Gerekenler Nelerdir?

Kayseri oto kiralama bünyesinde firmanın bütün araçları rent a car kaskoludur. Firmanın araçlarının kaskolu olması müşterilerin her hangi bir kaza durumu ile karşılaşmaları halinde hasarların kısa sürede tespit edilmesine yarar sağlamaktadır. Kayseri araba kiralama bünyesinde firmadan araç kiralayan bireyler araçlar kaskolu olduğu için her hangi bir kaza durumunda 0535 555 83 29 numaralı Hasar İhbar Hattından temsilci ile irtibata geçmelidir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2018-10-09 modazzo pişpmanlıktır
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yayla turizminin merkezi Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası
Yayla turizminin merkezi Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası
İSTSU Özel Ödülü Büyükşehir DESKİ’nin
İSTSU Özel Ödülü Büyükşehir DESKİ’nin