Kariyerinizde İlerlemek İçin Koçluğun Faydaları

Kariyerinizde İlerlemek İçin Koçluğun Faydaları
Kariyerinizde İlerlemek İçin Koçluğun Faydaları Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

            İş yaşamında tecrübesizlikten veya eğitim eksikliğinden dolayı başarıya ulaşmanın zorlaştığı görülmektedir. Bu amaçla koçluk hizmetleri başarılarla dolu bir kariyeri sağlamayı amaçlar. Özellikle satış ve pazarlama konusunda kendini yetiştirmek isteyenler için en doğru yöntemler uygulanmaktadır. Yöneticilerin verimli çalışma planları hazırlamaları için doğru yol haritaları gösterilmektedir. Saygınlığı koruma, güvenilirliği sağlama, çalışanların huzurlu ortamının sağlanması için koçluktan faydalanılmaktadır. Okul yaşamında rekabet çok fazladır. Bu rekabet ortamında geride kalmamak için prensipli bir çalışma sistemi geliştirmek gerekir. Verimli çalışma teknikleri başarıya giden yolda çok önemlidir.

 

            Koçluk sayesinde başarılı okul hayatı gerçekleştirilir. Stresli iş hayatı ve evlilik hayatı sonucunda yıpranmalar bazı psikolojik ve duygusal yıpranmaları beraberinde getirir. Bunun için psikolojik danışmanlık korkuların, kaygıların giderilmesi için danışmanlık görevini yapmaktadır. Kalabalık içinde yalnızlık duygusuyla kaybolanlar, hayatın yükünü taşımakta zorlananlar hiç kimseyle paylaşamadığı sorunları psikolojik danışmanla paylaşmaktadır. Aile ilişkilerinde denge çok önemlidir. Denge kurmakta zorlanan eşler, birbirlerinin sorunlarını ciddiye almayanlar evliliklerinin kötü bir dönemece girmesine neden olurlar. aile danışmanlığı terapilerle bu sorunlara çözüm sağlar.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın en güzel evi
Dünyanın en güzel evi
Sahte haberler tarihi
Sahte haberler tarihi