Kapı Süsü Modelleri ve Fiyatları | www.nildabebek.com.tr

Kapı süsü modelleri evinizin kapılarının havasını değiştirecek farklı renk ve ürün çeşitleriyle en uygun fiyatlarda www.nildabebek.com.tr adresinde.

Kapı Süsü Modelleri ve Fiyatları | www.nildabebek.com.tr
Kapı Süsü Modelleri ve Fiyatları | www.nildabebek.com.tr Admin
Bu içerik 459 kez okundu.

 

Kapı Süsü

 

Kapı süsü aslında eviniz de yer alması gereken ürünlerden bir tanesidir. Yeni evlenen çiftler için kapı girişinde yer alan ve girişe ayrı bir hava katan bir üründür. Kapı süsü dilerseniz mutfağınız ve evinizin farklı yerlerinde de özel olarak yaptırıp kullanabilirsiniz. Örnek olarak gösterilecek olursa bebeğiniz olduğu zaman bebeğinizin odasına uyumlu olacak bir şekilde dizayn edilen kapı süslerini araştırıp renk ve modellerini seçip uyumlu olmasına dikkat ederek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle mutfağınız da yer alan kapı süsleri çok şirin durmaktadır.

 

Mutfak içerisinde en fazla kadınlar vakit geçirdiğinden dolayı bulunduğu ortamı da kendi zevkine göre şekillendirmek ve süslemek isterler. Mutfak dışarısında olan kapı süsleri de diğer odalardan daha farklı durmalıdır. Kapı süsleri çok fazla kullanılmaya ve tercih edilmeye başlandıkça model olarak da karşınıza bin bir çeşit kapı süsleri ortaya çıkmaktadır. Bunlar arasından tercih yapmakta zaman zaman zor olmaktadır. Bu yüzden eğer sade modellerden hoşlanıyorsanız sade olan kapı süslerine ya da çiçek gibi renkli olan ürünlerden hoşlanıyorsanız çiçekli olan detaylara evinizin bir köşesinde yer verebilirsiniz.

 

Kapı süslerinde genel olarak dış kapılarda beyaz straforun üzerine kaplanmış kahverengi bir rengi olan kumaşı normal kumaşlara benzemeyen bir şekilde olan üzerine çiçekler dizayn edilerek dilerseniz isim de yazdırabilir ya da misafirlerinize özel  ‘’hoşgeldiniz’’ yazılı bir kapı süsü yaptırabilirsiniz.

 

Kapı Süsü Modelleri

 

Kapı süsü modelleri olarak çok fazla tercih edilmesinden kaynaklı olarak model olarak da çok fazla çeşit ortaya çıkmıştır. Önceden sadece dış kapı süsü satın alınırken şimdi ev içerisinde mutfak, çocuk odası gibi odalara da kapı süsü yaptırılmaktadır. Özellikle çocuk odasında kapı süsleri oldukça güzel durmaktadır. Kız çocuklarınız var ise kız çocuklarına uygun olan kapı süsü erkek çocuğunuz var ise erkek çocuğuna uygun olan kapı süslerini tercih ederek yaptırabilirsiniz.

 

Erkeklere en fazla uygun olan renk mavi ya da beyazdır. Beyaz genellikle ortak bir renktir. Kız çocukları içinde beyaz renkte kapı süsü yaptırabilirsiniz. Çocuk modelleri normal kapı süslerine göre daha farklıdır.  Kız çocukları için tahtadan ve ahşaptan yapılan kelebek modeli olan bir kapı süsüdür. Kelebek modeli hazırlandıktan sonra geriye kalan detaylar tam olarak sizin zevkinize kalmaktadır. Dilerseniz kelebeğin ortasına oyuncak bir bebek yerleştirebilirsiniz.

 

Dilerseniz de çocuğunuzun sevdiği bir karakter yaptırabilirsiniz ve kapısına da rahatlıkla takabilirsiniz. Çocuk modellerinde isim yazılı olan ve ahşaptan yapılan ürünlerde vardır. Bu ürünler ahşaptan ev çatısı modeli çıkartılır ve içerisine hayvanlarla dolu olan bir görüntü eklenir. Küçük hayvan oyuncakları konulur en alta ise uzun düz bir tahtadan istemiş olduğunuz renk ile çocuğunuzun ismi yazılır ve rahatlıkla kullanılır.

 

Kapı Süsü Fiyatları

 

Kapı süsleri için dilerseniz www.nildabebek.com.tr sitesinden kapı süsü modelleri kapı süsü fiyatları için araştırma yapabilirsiniz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli Kent Konseyi’nde seçim heyecanı
Denizli Kent Konseyi’nde seçim heyecanı
Denizli'de 1470 kursiyerden 3735 eser
Denizli'de 1470 kursiyerden 3735 eser