Kapalı Gelin Başı Modelleri

Kapalı Gelin Başı Modelleri
Kapalı Gelin Başı Modelleri Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

               Son zamanlara damgasını vuran gelin başı modelleri kapalı gelin başı ve tesettür gelin başı oluyor… Moda sektörü için yeni bir soluk haline gelen bu tasarımlar, kadınların yeni stillerini oluşturuyor. Kuaförlerin ve tasarımcıların yoğun bir şekilde çalıştıkları, çeşitli aksesuarlar ve motiflerle süslenen gelin başlarından anlaşılabilir. Şıklığınızı en iyi şekilde yansıtmak için tercih ettiğiniz modeller, sizi yılın en gözde gelini haline getirebilir. Tabi iyi bir kuaför veya tasarımcının ellerinde… Güzel bir makyajla tamamlanan gelin başları, sizi bir kuğu görünümüne sokabilir.

Üstelik eskisi gibi bu modellere erişmek de çok zor değil. Gelin adayları artık internet üzerinden birçok modele erişebiliyor. Eski modelleri ve yeni modelleri karşılaştırabiliyor. Modeller içerisinden kendisine kapalı gelin başı taslağı oluşturabiliyor. Kafasında oluşan tesettür gelin başı modeliyle birlikte de kuaförüne gidiyor.

İnternet üzerinden yeni tasarımları keşfetmek de mümkün. Mağazalarda erişemediğiniz kadar çok seçenek olması bu durumu avantajlı kılmaktadır. Üstelik müşteri yorumlarıyla, memnuniyet analizi de yapabiliyorsunuz.

Sallanan taşlarla bezenmiş modeller, alnınızda hoş bir duruş sergileyebilir, bir inci gibi sizi zarif kılabilir. Duvaklarla bezenmiş gelin başınız, sizi daha gizemli kılabilir. Başınızı saran tasarımlarla özgür ruhlu bir kadın profili yaratan kadınlar olabilirsiniz. Süsü sevenler için taşlarla bezenmiş bir gelin başı da sizin parıltınızı ortaya koyabilir. Size sadece kim olmak istediğinizi seçmek kalıyor. En doğru modeli seçerek, kendinizi yansıtın…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı