Kanvas Tablo

Kanvas Tablo
Kanvas Tablo Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

 

            Kanvas tablo ressamların tuval bezi olarak kullandıkları bezlerin üzerine, son teknoloji baskı makineleri ile resimlerin basılması ve bezin daha sonra farklı ebatlardaki ahşap tahtalara gerdirilmesi ile ortaya çıkar.

 

            Hemen hemen her ev ve iş yerinde kanvas tablo görmek mümkün. Çünkü özel tasarımı ve canlı renkleri ile her yere kolaylıkla adapte olması mümkün. Ayrıca kullanılan oda veya salona ayrı bir renk katıyor ve canlılığı arttırarak ortama güzel bir görünüm katıyor. Birçok iç mimar tarafından da dekore edilen evlerde ve iş yerlerinde mutlaka ama mutlaka kullanılıyor.

 

            Son yıllarda oldukça popüler olan kanvas tablo oldukça ilgi görmektedir. Bu ilginin sebebi ise hemen hemen her duvarda oldukça şık durmasıdır. Ayrıca kanvas tablo birçok çeşidi ile http://tabloda.com/ web sitesinden dekorasyon zevkine göre bulunabilir. Yani çeşitten kastımız, tuval bazen tek parçadan bazen de çoklu parçalardan oluşabiliyor. Tabi bu ev sahibinin zevkine kalmış bir olgu. Ayrıca, isterseniz ailenizin resmini bir kanvas tablo üzerine bastırmanız da mümkün.

 

            Eğer evinize yeni bir dekorasyon yapıyorsanız kanvas tablo mutlaka olmalı. Sonuçta Yen'i bir köşe takımının duvarı boş kalmamalı. Ya da çalışma masanızın arkası düz bir duvar olmamalı değil mi?

 

 Kanvas tablo alırken nelere dikkat edilmeli?

 

            Öncelikle sizin zevkiniz ve görüşünüz çok önemli. Bu sebeple evinize nasıl bir kanvas tablo yakışır en iyi siz bilirsiniz. Eğer tereddüt ediyorsanız tabloların hangi odaya göre seçileceği çok önemli. Örneğin, genç odası için bir kanvas tablo istiyorsanız çok parçalı tabloları tercih etmenizde fayda var. İçerik olarak da daha çok gençlere hitabeden resimleri seçerseniz daha iyi olacaktır. Mesela bir mona Lisa tablosu yerine İstanbul'u anlatan bir resim sizin için daha iyi olacaktır.

 

            Bunun dışında bir diğer önemi unsur ise tablonun ne kadar büyük olduğudur. Kimse evinde küçücük ya da duvarı kaplayan bir tablo istemez. Bu neden ile tabloları seçerken duvar büyüklüğüne göre seçmenizde fayda var. Ayrıca tablo içeriği seçilecek oda İçin oldukça önem taşımaktadır. Yani odaya özel bir tablo tercih etmenizde fayda var. Onun için size farklı seçenekler sunan http://tabloda.com/ sitesini ziyaret etmenizde fayda var.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Daha fazla yatırımcı için Altın Vizeler
Daha fazla yatırımcı için Altın Vizeler
Geleceğin sporcuları bu tesislerde yetişecek
Geleceğin sporcuları bu tesislerde yetişecek