takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
 Kanada Dil Okulları

Kanada Dil Okulları

Kanada Dil Okulları
Kanada Dil Okulları Admin
Bu içerik 1321 kez okundu.

 

Kanada dil okulları İngilizce eğitimi için öğrencilerin en sık tercih ettiği programlar arasındadır. Özellikle alternatifi olan ülkelerle kıyaslandığında Kanada dil okulu programlarının çok daha avantajlı olduğu görülmektedir.

Kanada dil okulları Toronto, Vancouver, Ottawa ve Montreal başta olmak üzere tüm Kanada’da öğrencilerin eğitim alma imkanına sahiptir. Öğrenciler sadece eğitim almakla kalmayıp, sosyalleşerek çok daha kısa sürede İngilizce öğrenme fırsatına sahip olurlar. Katılım sağlayan öğrencilerin Kanada dil okulunu tavsiye etmesi sunulan kalitenin en büyük göstergesidir.

Kanada Dil Okulları Kimlere Tavsiye Edilmektedir?

İngilizce öğrenmek isteyen herkes Kanada dil okulu programlarını tavsiye etmektedir. Programlar oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Başlangıç seviyesinden, ileri seviye İngilizce eğitimine veya Mesleki İngilizce eğitimine kadar birçok farklı program sunulmaktadır. Kanada’da birçok farklı şehirde eğitim imkanı sunulmaktadır. Toronto ve Vancouver en sık tercih edilen konumlardır.

Özellikle Kanada dil okulu fiyatları ekonomik olması tercih edilmesindeki en önemli sebepler arasındadır. Yüksek kaliteli eğitim programı ve alternatifi olan ülkelerle arasındaki fiyat farkı göz önünde bulundurulduğunda Kanada dil okullarının ne kadar avantajlı olduğunu görebiliriz.

Kanada Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar?

Kanada dil okulu fiyatlarını etkileyen en önemli faktör öğrencilerin ne kadar süre eğitim almak istediğidir. Birçok Kanada dil okulu mevcuttur. Fiyatlar neredeyse tüm okullar tarafından haftalık olarak ücretlendirilmektedir. Okul fiyatları birbirlerine oldukça yakındır. Aşağıda yer alan Kanada dil okulu fiyatları ortalama ücretlerdir.

Süre

İndirimli Fiyat (CAD)

 

4 Hafta

1100

 

8 Hafta

2310

 

12 Hafta

3300

 

24 Hafta

5500

 

36 Hafta

7950

 

48 Hafta

10400

 

 

 

Detaylı Bilgi Almak İçin: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-dil-okullari

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışma, deniz ekosistemini korumak için istilacı türler yemeyi öneriyor
Çalışma, deniz ekosistemini korumak için istilacı türler yemeyi öneriyor
Türkiye 5.261 yeni koronavirüs vakası ve 37 ölüm daha bildirdi
Türkiye 5.261 yeni koronavirüs vakası ve 37 ölüm daha bildirdi