Kamran Ağayev: Zidan’da Materazzi’nin hakarete göre vurmuştu

Azerbaycan milli takımının ve "Boavista" nın kalecisi Kamran Ağayev Portekiz şampiyonanın son turunda seferde "Benfica" ile yapılan maçtan sonra yaşanan olaya açıklık getirdi.

Kamran Ağayev: Zidan’da Materazzi’nin hakarete göre vurmuştu
Kamran Ağayev: Zidan’da Materazzi’nin hakarete göre vurmuştu Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Guncel-haber.com Report a istinaden haber verir ki, o, AFFA-nın "Facebook" sayfasına olayın rakip futbolcunun hakaret etmesi üzerine gerçekleştiğini belirtti:

"Oyundan sonra tatsız olay yaşandı. Herkes diyor ki, Kamran Ağayev kavga. Tabii ki, bu olay yaşanmamalı idi. Ancak bazen hisleri dizginlemek olmuyor, o anda ne karar vereceğini bilmiyorsun. Bu büyük futbolcularla da gerçekleşir.

Örneğin, Zidan Materazzini hakarete göre vurmuştu ve bundan sonra genellikle, futboldan uzaklaşmıştı. Rakip oyuncu ile yüz yüze geldik, ayrıldıktan sonra arkamdan küfür küfretti ve ben bunu sindirim edemedim. Azerbaycan halkının adına leke getirecek bir hareket ettiğimi düşünmüyorum.

Eğer öyle bir hareketim olmuşsa, halkımdan özür diliyorum. Elbette ki, bu olay olmamalıydı. Neden benimle yaşandığını incelersek, dikkate almak gerekir ki, "Benfica" şampiyonluğa oynayan bir takım. 65 bin azarkeşin önünde 3 top geride oluşları ve sonra yenecek onlara kötü etkiliyordu. Ben oyunun gidişatına çok etki gösteriyordum, oyunu geciktirmem ritmi salmağım onları kendinden çıkarıyordu ".

Kamran Ağayev anda kulüpteki durumdan da konuştu:

"Şu anda kulüpte durum iyidir. Son oyunda maç boyu öndeydik, ancak şansımız tutmadı. "Benfica" dünyada tanınmış, Avrupa'da sözünü demiş takım. "Benfica" dan 1 puan almak da iyi sonuçtur. Genel olarak, atmosfer iyi, hiçbir sorun yok. Takımıma bağlıyım ve onun başarıları için çalışıyorum ".

Futbolcu "Neftçi" kulübüne geçeceği ile ilgili haberlere de değinerek dedi, "bu haberler doğru değil, bu konuda danışığımız olmadı".

"Şu anda" Boavista "nın üyesiyim, sezon sonuna kadar sözleşmem var. Sezon sonunda ne olacağı ile ilgili şimdi bir şey diyemem ", - diye ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı