Kaliteli Cinsel Performans İçin Şok Dalga Tedavisi

Tarih boyunca cinsellik hep önemini koruyan bir konu olmuştur. Romalılar cinsel açıdan pek çok yönden günümüzdeki ahlaki anlayışa göre çok daha serbesttiler.

Kaliteli Cinsel Performans İçin Şok Dalga Tedavisi
Kaliteli Cinsel Performans İçin Şok Dalga Tedavisi ahmet
Bu içerik 229 kez okundu.

Tarih boyunca cinsellik hep önemini koruyan bir konu olmuştur. Romalılar cinsel açıdan pek çok yönden günümüzdeki ahlaki anlayışa göre çok daha serbesttiler. Roma’da neredeyse her noktada cinsel bir anlamlar içeren objeler bulunuyordu. Daha kaliteli cinsellik için doğal ürünler geliştiriliyordu. Bunlar, Romalılar için gayet doğal şeylerdi, ancak modern çağın insanı için bu durum aynı değil. Buna en iyi örnek, pek çok tarihi cinsel objenin, Napoli müzesinde, kilit altında tutuluyor olmasını örnek gösterebiliriz.

Şamanizm’de cinsellik yönünden de ardında bazı bilgiler bırakmıştır. Şaman kültüründe cinsellik, eksik olan parçaların bütünleşmesi olarak kabul ediliyor. Cinsellik acele etmeden ve haz alınarak yaşanıyor. Çıplaklık ayıp değil ve yaşamın, doğayla bütünleşmenin bir parçası olarak görülüyor ve kaliteli cinsel yaşam için doğanın tüm ürünlerinden yararlanıyorlardı.

Günümüzde belki aynı etkiyi oluşturacak doğal ürünler olmayabilir ama alternatif olacak ve daha iyi sonuç alabileceğiniz, cinsel yaşamı tehdit etmeyen, risk oluşturmayan yeni nesil tedavi yöntemleri geliştirilmiştir.

Ağrısız, Ameliyatsız ve Yan Etkisiz Yeni Nesil Tedavi

ESWT/EDSWT Şok Dalga tedavisi, herhangi bir yan etkisi olmayan, ağrı yaratmayan, komşu organlara zararı olmayan, anesteziye ve hastanede yatışa gerek duyulmayan, diğer hastalıklarla (kalp ve damar hastalıkları, hipertansiyon vb) ve sürekli kullanılan ilaçlarla etkileşimi olmayan, işlem sonrası hastanın rahatlıkla günlük hayatına devam edebildiği yeni nesil bir tedavi yöntemidir.Şok Dalga Tedavisi hasta tarafından hissedilmeyen yeni nesil tedavi yöntemiyle düşük enerjili akustik şok dalgaları uygulanarak yapılmaktadır. Seanslar 15 ile 20 dakika sürmekte ve seans başına 3000 atım yapılmaktadır. Tedavi sonunda hastalar, beklentilerini karşılayan yeni nesil bir tedaviyle mutlu olarak hayatlarına devam etmektedirler.

Size Çok Yakın Tedavi Merkezleri Var

Asta Medikaltarafından yapılan anlaşmalarla hizmet veren tedavi merkezleri, ülkemizde yirmiden fazla noktada, bulundukları illerde tanmış ve başarılı, üroloji uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Daha fazla bilgi almak ve size en yakın tedavi merkezinde randevu oluşturabilmek için www.astamedikal.com web sitesini ziyaret etmenizi öneriyoruz.  Müşteri temsilcileriyle yapacağınız görüşmeler tamamen hasta mahremiyeti çerçevesinde yüksek gizlilik protokolleriyle korunmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli’de Kültür ve Sanatın Kalbi Burada Aracak
Denizli’de Kültür ve Sanatın Kalbi Burada Aracak
Moldova'nın aday kadrosu açıklandı
Moldova'nın aday kadrosu açıklandı