Kalbimdeki Deniz Dizisi Konusu Heyecanı Başlıyor!

Kalbimdeki Deniz Dizisi Konusu Heyecanı Başlıyor!

Kalbimdeki Deniz Dizisi Konusu Heyecanı Başlıyor!
Kalbimdeki Deniz Dizisi Konusu Heyecanı Başlıyor! Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

Kalbimdeki Deniz Fox ekranlarında buluşacak olan yeni sezon diziler arasında adımını atmıştır. Dizinin başrol, ana karakterlerini iki önemli isim Kutsi, Özge Özberk, paylaşmaktadır. Dizinin başlama tarihi henüz açıklanmasa da yakın zaman içerisinde masaya oturacak yapımcı, kanalın önde gelen isimlerinin beraber belirleneceği kamuoyuna sunulmuştur. Heyecanlı konusuyla dikkatları üzerine toplayan dizinin birden değişen hayatları hikayesi haline alacaktır. Deniz'in, gözünden canlanacak olaylarda onun her şeye sahip, güzel bir ailesi vardır. Bir gün kocası çapkınlığı, işleri berbat edişinden dolayı ailesi dağılacaktır. Bunda yetmezmiş gibi, aldatıldığını öğrendiğinde ise yıllar sonra eşinden boşanma kararı alacaktır.

kalbimdeki deniz konusu

Kalbimdeki Deniz Dizisi Konusu Heyecanı Başlıyor!

Deniz, artık kendi başına yaşamak zorunda kalmıştır. Ayakta dik durmasının tesellisi sadece çocukları olurken onlar için yaşama kararı almıştır. Babasıyla beraber zengin hayatını bırakarak, zorlu çöküşle mücadele etmek zorunda kalacaktır. Eskilerden kalan baba yadigarı evine yerleşerek, eski hayatına dönmüştür. Farkında olmadıkları durum ise eskilerden kimse kalmamış, bambaşka macera içinde kendilerini bulacaklardır.Kalbimdeki Deniz Konusu gelişme bölümünü ise Mirat, belirleyecektir. Deniz'le, tanışarak artık eski evlerinin sahibi olduğu öğrenilecektir. Onların yardıma muhtaç durumlarından ötürü yaşamalarına izin verse de, bu sefer ikili arasında büyük etkileşim yaşanarak ikinci baharını yaşamaya yönelecektir. Yeniden aşkı tada Deniz'i, entrikalar, eski eşinin peşini bırakmayacağı zorluklar çekecektir.

Kalbimdeki Deniz izle yakın zaman içerisinde başlayacak Pastel Film'in, önderliğinde sürükleyici hikayeye sahip diziler arasındadır, şimdikten ise seyircilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır.
 Açıklama: Fox Tv de başlayacak olan Kalbimdeki Deniz Dizisi konusu, Kalbimdeki Deniz Oyuncuları kimlerdir?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek