Kadınlar 3. Ligi play-off kuraları çekildi

Kadınlar 3. Ligi'nde 2017-2018 sezonu şampiyonunu ve 2. Lig'e yükselecek dört takımı belirleyecek play-off müsabakalarının kuraları Eskişehir, Erzurum, Malatya ve Afyon illerinde eşzamanlı olarak çekildi.

Kadınlar 3. Ligi play-off kuraları çekildi
Kadınlar 3. Ligi play-off kuraları çekildi Admin
Bu içerik 2 kez okundu.

 

Ligde 16 grupta oynanan karşılaşmalar sonunda gruplarını ilk iki sırada bitiren takımların katıldığı kura çekiminde, grup birincileri ile ikinciler eşleşti.

Aynı gruptan gelen takımların birbirleriyle eşleşmediği kura çekimi sonunda oluşan eleme maçları, 12-15 Nisan tarihleri arasında oynanacak. Tek maçlı eleme usulüne göre tarafsız sahada yapılacak karşılaşmalarda yarı finale kalmayı başaran takımlar, önümüzdeki sezon Kadınlar 2. Ligi'nde mücadele edecek.

Final müsabakasını kazanan takım ise Kadınlar 3. Ligi şampiyonu olacak. 

  2017 - 2018 SEZONU KADINLAR 3. LİGİ PLAY-OFF GRUPLARI FİKSTÜRÜ
  1. BÖLGE (ESKİŞEHİR)
  GRUP LİDERLERİ   GRUP İKİNCİLERİ
  SİLİVRİ ALİBEY   TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR
  DUDULLU   PENDİK ÇAMLIK SPOR
  KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ   KANALBOYU NİLÜFER SPOR
  KARADENİZ EREĞLİ GENÇ YILDIZ SPOR   KARABÜK GENÇLİKSPOR
  No Tarih Saha Saat 1. Takım 2. Takım
  1 12.04.18 HASAN DOĞAN SAHASI 12:00 KARADENİZ EREĞLİ GENÇ YILDIZ SPOR PENDİK ÇAMLIK SPOR
  2 12.04.18 MUTTALİP SAHASI 12:00 DUDULLU  TEKİRDAĞ GENÇLİK
  3 12.04.18 HASAN DOĞAN SAHASI 14:00 SİLİVRİ ALİBEY KANALBOYU NİLÜFER
  4 12.04.18 MUTTALİP SAHASI 14:00 KOCAELİ BAYAN FUTBOL KULÜBÜ KARABÜK GENÇLİKSPOR
  5 14.04.18 HASAN DOĞAN SAHASI 11:00 1. Maçın Galibi 2. Maçın Galibi
  6 14.04.18 13:00 3. Maçın Galibi 4. Maçın Galibi
  7 15.04.18 12:00 5. Maçın Galibi 6. Maçın Galibi
   
  2. BÖLGE (ERZURUM)
  GRUP LİDERLERİ   GRUP İKİNCİLERİ
  GÜLİZAR HASAN YILMAZ G.S.S. LİSESİ   TOKİ İ.Ö.O. GENÇLİK VE SPOR
  GİRESUN SANAYİ SPOR   DENİZÜSTÜ SPOR
  DİCLE ASLAN SPOR   AĞRI A.S.P. GENÇLİK VE SPOR
  1955 BATMANSPOR   SİİRT HASBEY SPOR
  No Tarih Saha Saat 1. Takım 2. Takım
  1 12.04.18 KAZIM KARABEKİR 1 NOLU SAHA 12:00 DİCLE ASLAN SPOR TOKİ İ.Ö.O. GENÇLİK VE SPOR
  2 12.04.18 KAZIM KARABEKİR 2 NOLU SAHA 12:00 GÜLİZAR H. YILMAZ G.S.S. LİSESİ DENİZÜSTÜ SPOR
  3 12.04.18 KAZIM KARABEKİR 1 NOLU SAHA 14:00 GİRESUN SANAYİ SPOR SİİRT HASBEY SPOR
  4 12.04.18 KAZIM KARABEKİR 2 NOLU SAHA 14:00 1955 BATMANSPOR AĞRI A.S.P. GENÇLİK VE SPOR
  5 14.04.18 KAZIM KARABEKİR 2 NOLU SAHA 11:00 2. Maçın Galibi 1. Maçın Galibi
  6 14.04.18 13:00 4. Maçın Galibi 3. Maçın Galibi
  7 15.04.18 15:30 5. Maçın Galibi 6. Maçın Galibi
   
  3. BÖLGE (MALATYA)
  GRUP LİDERLERİ   GRUP İKİNCİLERİ
  ŞANLIURFA GENÇLİK VE SPOR   DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
  K. MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR   TAVLA GENÇLİK SPOR
  MEZİTLİ MERCANLAR SPOR   MERSİN CAMSPOR
  AKSARAY HASANDAĞI SPOR    KAYSERİ GENÇLER BİRLİĞİ
  No Tarih Saha Saat 1. Takım 2. Takım
  1 12.04.18 YEŞİLTEPE 3 NOLU SAHA  10:00 Ş.URFA GENÇLİK VE SPOR TAVLA GENÇLİK SPOR
  2 12.04.18 12:00 MEZİTLİ MERCANLAR SPOR KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
  3 12.04.18 14:00 AKSARAY HASANDAĞI SPOR DİYABEKİR SPOR A.Ş.
  4 12.04.18 YEŞİLTEPE 2 NOLU SAHA  16:00 K.MARAŞ ANADOLU GENÇLİK SPOR MERSİN CAM SPOR
  5 14.04.18 YEŞİLTEPE 3 NOLU SAHA  11:00 3. Maçın Galibi 2. Maçın Galibi
  6 14.04.18 13:00 4. Maçın Galibi 1. Maçın Galibi
  7 15.04.18 11:00 5. Maçın Galibi 6. Maçın Galibi
   
  4. BÖLGE (AFYON)
  GRUP LİDERLERİ   GRUP İKİNCİLERİ
  ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR VE GENÇLİK   GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR
  YENİ KEMER BELEDİYE SPOR   KONYAALTI GENÇLİK VE SPOR
  HOROZKENT SPOR   7 EYLÜL GENÇLİK SPOR
  SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK   TURGUTLU BELEDİYESPOR
  No Tarih Saha Saat 1. Takım 2. Takım
  1 12.04.18 KOCATEPE KOMPLEKSİ D-1 SAHASI 13:00 SOMA ZAFER SPOR VE GENÇLİK GÖLBAŞI BELEDİYE SPOR
  2 12.04.18 KOCATEPE KOMPLEKSİ D-5 SAHASI 13:00 YENİ KEMER BELEDİYE SPOR 7 EYLÜL GENÇLİK SPOR
  3 12.04.18 KOCATEPE KOMPLEKSİ D-1 SAHASI 15:00 HOROZKENT SPOR KONYAALTI GENÇLİK VE SPOR
  4 12.04.18 KOCATEPE KOMPLEKSİ D-5 SAHASI 15:00 ESKİŞEHİR ÖNCÜ SPOR TURGUTLU BELEDİYESPOR
  5 14.04.18 KOCATEPE KOMPLEKSİ D-1 SAHASI 11:00 3. Maçın Galibi 1. Maçın Galibi
  6 14.04.18 KOCATEPE KOMPLEKSİ D-5 SAHASI 11:00 4. Maçın Galibi 2. Maçın Galibi
  7 15.04.18 KOCATEPE KOMPLEKSİ D-1 SAHASI 12:00 5. Maçın Galibi 6. Maçın Galibi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Fatma     2018-07-22 Allah bellalarini versin elleri kırılsın inşallah
Kamil     2018-06-20 Allah Razı olsun icimdeki kuşku son buldu zararsız kucuk şeyler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
IMF (Uluslararası Para Fonu) Nedir? Görevleri Nelerdir?
IMF (Uluslararası Para Fonu) Nedir? Görevleri Nelerdir?
Ebabil Kuşu
Ebabil Kuşu