Kadin.com İle Modayı Takip Edin

Kadin.com İle Modayı Takip Edin
Kadin.com İle Modayı Takip Edin Emre
Bu içerik 0 kez okundu.Modayı yeterince takip edemiyor ya da modayı takip etmek için yeterli zamana sahip olmayabilirsiniz. Ama sizin adınıza modayı gün gün takip eden kadin.com ekibi var. Tüm kadınlar adına modayı en güncel şekilde takip ederek okuyucuları ile paylaşmaktadırlar. Böylelikle sadece kadin.com ‘u takip ederek moda trendi haline gelebilirsiniz. Sizin için en şık giysiler ve kombinler hazırlanarak kıyafet seçimi yapmanızda kolay bir hal alıyor.

Bayanların bir diğer sıkıntısı ise kışın alınan fazla kilolar. Diyetisyenlerin tavsiyelerinin başında sağlıklı kilo vermek adına birkaç ayda içerisinde yapılan diyetler değil tüm yıla düzenli bir şekilde  kilo verilmesinden yana. Yapılan ağır sporlar sonrasında kaybedilen sıvı yeniden vücuda kazandırılmalıdır. Vücut susuz kaldığında baş ağrısına neden olabilmektedir. Eğer şiddetli bir baş ağrısı çekiyorsanız, ilk başta ağrı kesici almak yerine farklı yöntemler uygulayarak baş ağrınızı giderebilirsiniz. İlk olarak kendinizi bulunduğunuz ortamdan uzaklaştırarak temiz bir havada 10 – 15 dakikalık bir yürüyüş yapmak olacaktır. Bu yürüyüş bir nebzede olsa ağrınızı hafifletecektir. Bir diğer yöntem ise sıcak bir duş almak. Sıcak su ile yaptığınız duş vücudunuzun gevşemesini ve rahatlamasını sağlayacaktır. Eğer bunları yapmanıza rağmen baş ağrınız geçmediyse bir ağrı kesici kullanabilirsiniz.

Trend Saç Modelleri

Kadın.com ‘un moda ekibi sizin için en trend saç modellerini de incelemektedir. Sezona damga vuracak modeller derlenerek okuyuculara sunulmaktadır. Saç modellerinin uygulanması adım adım görseller ile desteklenmektedir. Evde tek başınıza kolaylıkla uygulayabileceğiniz modelleri inceleyebilirsiniz. Saç modelleri genellikle video içerikler ile de okuyuculara daha detaylı bir şekilde modeli nasıl uygulayabileceği anlatılmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek