Joseph Goebbels’in özel sekreteri 106 yaşında vefat etti

Nazi Almanya’sının liderlerinden biri, propagandacı Joseph Goebbels’in özel sekreteri Brunhilda Pomzel Münih’de 106 yaşında öldü.

Joseph Goebbels’in özel sekreteri 106 yaşında vefat etti
Joseph Goebbels’in özel sekreteri 106 yaşında vefat etti Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Guncel-haber.com TASS-a istinaden haber verir ki, bu konuda Almanya'nın "Deutsche Welle" medya şirketi bilgi yayınladı.

Bilgiye göre, Brunhilda Pomzel’in ölümünü onun hakkında "Alman Hayatı" adlı belgeselin yönetmeni ve yapımcısı Christian Krenes doğruladı. Krenes yaptığı açıklamada Brunhilda Pomzel’in yaşadığı evde hayatını kaybettiğini duyurdu.

Brunhilda Pomzel, Nazi yönetimini bizzat tanıyan son şahıslardandı. "Ben Joseph Goebbels’in dünyaya yaptıklarını hiçbir zaman bağışlamayacağım", - "Deutsche Welle" Joseph Goebbels’in sözlerinden alıntı yaparak paylaşım yaptı. Bunun yanı sıra, Pomzel kendi işinde çalışırken ölüm kampları ve soykırım hakkında hiç bir şey bilmediğini iddia ediyordu, haberdar olunca ise vicdan azabı çektiğini bildirmişti.

Joseph Goebbels’in yanında  onun ölümüne kadar çalıştı. Joseph Goebbels’in ve karısı Magda 1945 yılının 1 Mayıs da intihar etmeden önce altı çocuğunu zehirlediler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort