Jordan Edwards çekim: Teksas polisi ölüm hesabını değiştirdi

Bir Teksas polis departmanı, silahsız bir siyah çocuğun vurulmasında kilit ayrıntılarını değiştirdi ve subay tutuklanması çağrısında bulundu.

Jordan Edwards çekim: Teksas polisi ölüm hesabını değiştirdi
Jordan Edwards çekim: Teksas polisi ölüm hesabını değiştirdi Admin
Bu içerik 55 kez okundu.

 

15 yaşındaki Jordan Edwards, bir görevli Balch Springs'in Dallas banliyösü'ndeki bir ev partisinden çıkan bir arabaya bir tüfek ateş etmesi üzerine hayatını kaybetti.
Polis başlangıçta otomobilin subaya doğru "agresif" olarak tersine döndüğünü ancak sahnenin bu iddiayı reddettiğini söyledi.
Emniyet Müdürü Jonathan Haber "kaçırma" dedi.
Belirlenmemiş subay altı yıl Balch Bahar Polis Departmanı'yla birlikte çalışıyor.

Cumartesi gecesi bir partiden ayrılırken Başörtüsü gençlerle dolu bir arabaya ateş etti, Şef Haber ceset-cam videosunu okuduktan sonra söyledi.
Araba gerçekten ileriye doğru ilerliyordu - polislerden uzak - ve ateş edildiğinde onlara doğru dönmüyor, diye açıkladı.
"Dün yanlışlıkla, kurbanın aracının yola çıktığını söylediğimde yanılmışımdır" diye belirtti Haber Pazartesi günü yaptığı açıklamada.
"Aslında, görüntülediğim videolara göre, subay yaklaşırken araç ilerliyordu."

Polis şefi, polis memurunun "temel değerlerimize uymadığını" belirterek, yönetim iznine tabi tutulduğunu da sözlerine ekledi.
Ön yolcu koltuğu olan Ürdün, başın arkasından vurularak öldü.
16 yaşındaki erkek kardeşi ve üç arkadaş olay yerinde tutuklanarak Dallas County Şerif Departmanına götürüldü ve burada tanık olarak röportaj yaptı.
Bununla birlikte, Ürdün'ün ölüm nedeni bir cinayete yöneltildi, bu mutlaka polise karşı suçlamanın yapıldığı anlamına gelmiyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
HAKAN     2018-10-09 modazzo pişpmanlıktır
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nokia’dan Yeni Çentikli Telefon Modeli; Nokia 7.1
Nokia’dan Yeni Çentikli Telefon Modeli; Nokia 7.1
Doktrin Nedir?
Doktrin Nedir?