Jinekomasti nedir? Erkeklerde vücut estetiği

Jinekomasti erkeklerin özellikle belli bir yaş sonrası aldıkları kilo ile orantılı olan ya da hormonsal bozukluklardan dolayı meydana gelen meme görüntülerine son veriyor ve erkek formlarına dönüşmelerini sağlıyor.

Jinekomasti nedir? Erkeklerde vücut estetiği
Jinekomasti nedir? Erkeklerde vücut estetiği zgtanitim
Bu içerik 0 kez okundu.

Jinekomasti erkeklerin özellikle belli bir yaş sonrası aldıkları kilo ile orantılı olan ya da hormonsal bozukluklardan dolayı meydana gelen meme görüntülerine son veriyor ve erkek formlarına dönüşmelerini sağlıyor. Erkeklerin bazen göğüslerinde şişme ve yağlanma meydana gelebiliyor. Dolayısı ile bu özellikle erkekleri yaz ayında çok daha rahatsız ediyor çünkü dışarıdan bakıldığında bile kişileri rahatsız eden bir durum olarak ön plana çıkabilir. Dolayısı ile doktor Leyla Arvas sayesinde artık son teknoloji eşliğinde sizlerde jinekomasti ile meme büyümesinin önüne geçebilir ve hatta sıralı operasyonlar ile daha kaslı ve harika bir vücuduna doğru yol alabilirsiniz.

Erkeklerde göğüs estetiği olur mu?

Erkekte göğüs estetiği elbette bizim bildiğimiz anlamda değil tam tersi anlamında yapılıyor. Yani boyutları genişleyen ve dolgun olmaya başlayan erkek memeleri gerek cerrahi yöntemler ile gerek de Liposuction yöntemi ile eski haline çekilebiliyor. Erkekte göğüs estetiği artık son yıllarda sunulan teknolojiler ile ameliyata bile gerek kalmadan bir tek işlemde dahi yok edilebilir. Bu sebeple eğer böyle bir rahatsızlığınız ve şikâyetiniz var ise Doktor Leyla Arvas ile bu konuyu konuşabilirsiniz.

Erkeklerde vücut estetiği var mı?

Kadınlar birçok noktaları için estetik müdahale alabiliyorlar ama peki erkekler. En hızlı karın kası nasıl olur? Elbette diyet ya da spor ile değil. Bu saydıklarımızdan başarı sağlayacaktır ama hemen değil. Sizler bu yola daha hızlı kavuşmak istiyorsanız o halde VaserHi Def uygulaması ile tedavi olabilir ve kaslarınızın daha belirgin hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Herkesin karın kası çıkar mı?

En hızlı karın kası sonuçlarını verecek olan Vaser Hi def uygulaması elbette her kilodaki erkek için önerilmiyor ya da başarılı sonuçlar vermiyor. Birkaç kilo fazlalığı olan ama bir türlü o son inatçı yağları yok edip atamayan beyler için tam aranılan sonuç olacak diyebiliriz. Sizlerde ideal biri olduğu olmadığınızı öğrenmek için doktorunuz ile iletişime geçebilirsiniz. drleylaarvas.com adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye Afrin'de acil hastane açıyor
Türkiye Afrin'de acil hastane açıyor
Türkiye 2023 yılına kadar mevcut büyümeyi ikiye katlamayı hedefliyor
Türkiye 2023 yılına kadar mevcut büyümeyi ikiye katlamayı hedefliyor