takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
 Jassem Alzaabi Korona Virüsünden Etkilendi

Jassem Alzaabi Korona Virüsünden Etkilendi

Dubaili ünlü iş adamı Jassem Alzaabi korona virüsünden etkilendi.

Jassem Alzaabi Korona Virüsünden Etkilendi
Jassem Alzaabi Korona Virüsünden Etkilendi Admin
Bu içerik 14293 kez okundu.

 

Son yıllarda imza attığı başarılı yatırımlar ve projelerle dikkatleri üzerine çeken Dubaili iş adamı Jassem Alzaabi korona virüsün birçok ülkede yurt dışı giriş ve çıkışların yasaklanmasına ve birtakım ülkelerde sokağa çıkma yasağı ilan edilmesine sebep olduğu için ekonomik olarak etkilendi.

Geçtiğimiz yıldan itibaren yeni yatırım yapacak yer arayan Dubaili iş adamı Jassem Alzaabi geçen bir yılın ardından başta Türkiye olmak üzere pek çok farklı ülkeyi ziyaret ederek yatırımları için doğu adresi aradı ve son olarak ülkesi Dubai’ye dönünce doğru yatırım adresinin Türkiye olduğunu açıkladı. Açıklamasının ilerleyen kısımlarında plan ve projeleri için en kısa sürede tekrar Türkiye’yi ziyaret etmek isteyen Jassem Alzaabi özellikle Antalya ve Doğu Akdeniz yaylalarını beğenerek oraları tekrar gezeceğini söyledi. Konuşmasında hangi ünlü iş adamlarıyla ve hangi sektörde yatırım yapacağını açıklamayan Dubaili iş adamı bu konuyu adeta bir sır gibi saklamaktadır.

Yatırım planlarına ve projelerine başlayacağı sırada Çin’in Vuhan kentinde başlatarak tüm dünyayı esir altına alan korona adlı virüsün ortaya çıkması başta Jassem Alzaabi olmak üzere pek çok büyük iş adamının plan ve projelerini askıya almasına neden olmuştur. Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak ilan edilen bu durum sadece büyük iş adamlarını değil birçok ülkenin de ekonomisini kötü etkilemiştir. Buda korona virüsünün akıl almaz boyutunu bir kez daha gözler önüne sermiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, Azerbaycan ve Pakistan ortak askeri tatbikatlara başladı
Türkiye, Azerbaycan ve Pakistan ortak askeri tatbikatlara başladı
Türkiye 21.352 yeni koronavirüs vakası, 243 ölüm daha bildirdi
Türkiye 21.352 yeni koronavirüs vakası, 243 ölüm daha bildirdi