takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle
 Jartiyer Takımları

Jartiyer Takımları

Jartiyer Takımları
Jartiyer Takımları Admin
Bu içerik 1362 kez okundu.

 

Şık giyimin tamamlayıcı unsuru olarak görülen jartiyer takım ları, gelinlikler ve gece elbiseleriyle özel zamanlarda kullanılan iç giyimlerdir. İç giyimin göze hitap eden bu hoş parçasını herkes kullanmasa bile çoğu kadın beğenmektedir. İç giyimin daha estetik görünmesini sağlamaktadır. Renk ve kumaş söz konusu olduğunda, dantel, saten, tül, ipek ve deri olanları vardır. En fazla satış rengi beyazdır. Çünkü gelinliklerin tamamlayıcı iç parçası olarak kabul edilmektedir. Bunun yanında gelinlik altında kullanılmayıp farklı renklerde tasarlanmış olanları da bulunmaktadır.

Jartiyer İlk Neden Kullanılmıştır?

1800’lü yıllarda kadınların uzun çoraplarını tutturmak için kullandığı jartiyer, Revü dansçılarının olmazsa olmaz aksesuarı olarak göze çarpmaktadır. Zaman içerisinde estetik görünümü göz doldurduğu için, külotlu çorapların üretiminden sonra da kullanımı devam etmiştir. Takım olarak ta üretimine geçilmiştir. Zamansız bir parça olarak  fantezi iç giyimin vazgeçilmezi  olan jartiyer takımları, tahtını korumaya devam etmektedir. İç çamaşırı olarak kategorilendirilebilir. Bu modellere bakmak ve beğendiğinizi satın almak için https://www.dagi.com.tr/bustiyer-jartiyer-takimi-modelleri sayfasınız ziyaret etmeniz tavsiye edilmektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Keşifle gaz ithalatını azaltmak Türkiye için 'büyük başarı'
Keşifle gaz ithalatını azaltmak Türkiye için 'büyük başarı'
Çin, Sincan ve Hong Kong eleştirisinden sonra G7 'manipülasyonunu' çarptı
Çin, Sincan ve Hong Kong eleştirisinden sonra G7 'manipülasyonunu' çarptı