İzmir’ De Ajans Çalışmaları

İzmir’ de bulunan firmalar, iş yerleri, ürün tanıtımları ve hizmet veren diğer alanlarda çalıştırılmak üzere ajans çalışanları bulunmaktadır.

İzmir’ De Ajans Çalışmaları
İzmir’ De Ajans Çalışmaları
Bu içerik 0 kez okundu.

İzmir’ de bulunan firmalar, iş yerleri, ürün tanıtımları ve hizmet veren diğer alanlarda çalıştırılmak üzere ajans çalışanları bulunmaktadır. Örneğin; uçak firmalarının tanıtımı için acil durumlarda İzmir fuar hostesi çalışanlarından temin sağlanabilir.

 

Ajans Üzerinden Faydalanılabilecek Hizmetler;

 

Çalışma elemanı dışında, masa ve sandalye temini yapılabilir. Aynı zamanda mekanlar için stand tasarımları oluşturulmaktadır. Mekanların olmazsa olmazı Lcd televizyon temini yapılabilir. Otomat kiralamaları ve promosyon hizmetleri için iletişime geçilebilir.

 

Ajans üzerinden temizlik hizmeti için gerekli olan çalışan temini, lojistik hizmetler, konaklama için apart kiralama ve ajans üzerinden çalışan müzik grupları için başvuru yapılabilir. Bir iş yeri, mekan, tasarım, giyim vb. alanlarda kendini gösterebilecek fuar mankeni temini yapılabilir.

 

Çalışan ve araç gereç haricinde kutlamalar ve özel günlere özel kokteyl temini yapılmaktadır. Toplu görüşmeler, toplantılar ve iş yemekleri için hazır personel çalışanı temin edilebilir. İzmir manken ajansı ile eğlence mekanları ve dans eğitmenliği için dansçı temini de sağlanmaktadır. Ajans promosyon baskı işlemleri ile daha görsel ve daha kaliteli hizmet verilmektedir.

 

İzmir hostes ihtiyacı için, ajans üzerinde gerekli donanımlara sahip olan çalışanlar mevcuttur. Bunun yanında, kendisinde bu donanıma sahip olduğuna inanan kişiler için iş başvuruları gerçekleştirilir.

 

Mekan düzenlemesi ve standının sağlanması gereken durumlarda ajans üzerinden İzmir catering için çalışacak kişiler istenebilir. Aynı zamanda çalışmak isteyenler için başvurular sağlanmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
uguz42429     2018-05-21 1000000takipci 1000000fotografimi begeniistiyorum
Ömer Yiğit     2018-05-12 Nova, son derece profesyonel bir çeviri ofisi. Herkese tavsiye ederim.
Acracr     2018-05-04 Alışveriş yapmadan önce ekşide ve şikayet var da arattım mosmoda.com ile aynı şirket dolandırıcı diye yorum yapıldığından vazgeçtim..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebook'u kim yönetiyor?
Facebook'u kim yönetiyor?
Cengiz Ünder,
Cengiz Ünder, "Yılın En Başarılı Yabancı Genç Oyuncusu" seçildi