İzmir’ De Ajans Çalışmaları

İzmir’ de bulunan firmalar, iş yerleri, ürün tanıtımları ve hizmet veren diğer alanlarda çalıştırılmak üzere ajans çalışanları bulunmaktadır.

İzmir’ De Ajans Çalışmaları
İzmir’ De Ajans Çalışmaları
Bu içerik 0 kez okundu.

İzmir’ de bulunan firmalar, iş yerleri, ürün tanıtımları ve hizmet veren diğer alanlarda çalıştırılmak üzere ajans çalışanları bulunmaktadır. Örneğin; uçak firmalarının tanıtımı için acil durumlarda İzmir fuar hostesi çalışanlarından temin sağlanabilir.

 

Ajans Üzerinden Faydalanılabilecek Hizmetler;

 

Çalışma elemanı dışında, masa ve sandalye temini yapılabilir. Aynı zamanda mekanlar için stand tasarımları oluşturulmaktadır. Mekanların olmazsa olmazı Lcd televizyon temini yapılabilir. Otomat kiralamaları ve promosyon hizmetleri için iletişime geçilebilir.

 

Ajans üzerinden temizlik hizmeti için gerekli olan çalışan temini, lojistik hizmetler, konaklama için apart kiralama ve ajans üzerinden çalışan müzik grupları için başvuru yapılabilir. Bir iş yeri, mekan, tasarım, giyim vb. alanlarda kendini gösterebilecek fuar mankeni temini yapılabilir.

 

Çalışan ve araç gereç haricinde kutlamalar ve özel günlere özel kokteyl temini yapılmaktadır. Toplu görüşmeler, toplantılar ve iş yemekleri için hazır personel çalışanı temin edilebilir. İzmir manken ajansı ile eğlence mekanları ve dans eğitmenliği için dansçı temini de sağlanmaktadır. Ajans promosyon baskı işlemleri ile daha görsel ve daha kaliteli hizmet verilmektedir.

 

İzmir hostes ihtiyacı için, ajans üzerinde gerekli donanımlara sahip olan çalışanlar mevcuttur. Bunun yanında, kendisinde bu donanıma sahip olduğuna inanan kişiler için iş başvuruları gerçekleştirilir.

 

Mekan düzenlemesi ve standının sağlanması gereken durumlarda ajans üzerinden İzmir catering için çalışacak kişiler istenebilir. Aynı zamanda çalışmak isteyenler için başvurular sağlanmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort