İşyeri Temizliği

İşyeri Temizliği

İşyeri Temizliği
İşyeri Temizliği Admin
Bu içerik 8138 kez okundu.

 

Günün çoğunu geçirdiğimiz işyerlerinin temizliği oldukça önemlidir. Sizler için işyeri temizliği yapıyor, en ince ayrıntıları bile atlamıyoruz. Bu sayede temiz bir ortamda çalışma imkanını sizlere sağlıyoruz. Elbetteki pis bir ortamda bulunmayı, yaşamayı ve çalışmayı hiç kimse istemez. Bu yüzden profesyonel ekip arkadaşlarımız ofislerinizi ve işyerlerinizi tertemiz bir hale getirmektedir. İşyeri temizliği için en kaliteli ürünler ve donanımlı bir ekip ile hizmet vermekteyiz.

Almak istediğiniz temizlik hizmetini günlük, haftalık ve aylık olarak belirleyebilirsiniz. İşyerinde mutlaka haftada bir kere detaylı temizlik yapılmalıdır. Günlük olarak da masalar silinmeli ve çöpler boşaltılmalıdır. Bunun yanında ofisin genel temizliği de yapılmaktadır. Belli sürelerde camların temizliğinin yapılması gerekmektedir. bütün bu temizlik hizmetleri uygun malzemelerle ve etkili temizlik ürünleri ile yapılmalıdır.

 

İşyeri Temizliğinde Neler Yapılır?

Günlük ve haftalık yapılan temizlik detayları farklıdır. Fakat her iki temizlik periyodunda da mikrop ve bakterilerin arınması için özel maddeler kullanılır. Günlük olarak yapılan işyeri temizliği için birkaç adım vardır. Bu adımlar;

  • Günlük olarak çöplerin boşaltılması,
  • Demirbaş eşyaların tozunun alınması,
  • Elektronik eşyaların tozunun alınması,
  • Özel makineler ile zemin temizliğinin yapılması,
  • Camlar, kapılar ve süpürgeliklerin temizlenmesi,
  • Tuvaletlerin özel malzemeler ile detaylı bir şekilde temizlenmesi,

şeklindedir. Bunlar işyerinin gerekliliklerine göre arttırabilir. Temiz bir alanda çalışmak motivasyonu sağlayacağı gibi, çalışanlar için mikropları da önlemektedir. Hijyenik bir ortamın oluşturulması için bu işi profesyonel olarak sunan bir firma ile iletişime geçilmesi uygun olacaktır.

 

İşyeri Temizliği Hizmeti

Günlük temizlikte, mesai saatleri dışında çalışan ekibimiz sayesinde sizlerin ofiste olmadığı saatlerde temizliğe başlanır. Mesai saatleri içinde hizmet almak isterseniz bu da mümkündür. Alacağınız temizlik hizmetinde tüm personel eğitimlidir. Özel bone, kıyafet ve eldiven takımları ile çalışmaktadırlar. Tamamen hoş kokulu hijyen maddeleri kullanılır. Temizlik makineleri, sessiz olduğu için hiç kimseyi rahatsız etmez.

Belirlenen temizlik süresi, genelde 2 saattir. Fakat işyeri ve işyeri temizliğine bağlı olarak; süre azalıp, kısalabilir. Teknik ekipman ve profesyonel kadromuz ile tüm işyeri temizliği işlemleriniz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Verilecek olan ofis temizliği hizmetleri hakkında bilgi alabilmek ve bizimle iletişime geçmek için https://www.bagcigrup.com.tr/hizmetlerimiz/is-yeri-temizligi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere