İstanbul’da Kürtaj İçin En Güvenilir Adres

İstanbul’da Kürtaj İçin En Güvenilir Adres
İstanbul’da Kürtaj İçin En Güvenilir Adres    Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Kürtaj işlemi anne adaylarının istenmeyen gebelik sonucun da başvurdukları bir takım tedavi yöntemidir. Bu işlemin güvenilir bir şekilde gerçekleşebilmesi için kürtaj tedavisinin yapıldığı ortamın son derece temiz, dezenfekte olması, yapılan tedavinin özenle gerçekleştirilmesi, doktorların alanın da başarılı olması gerektiği gibi kürtaj tedavisinin yapılacağı yer seçiminde çok önemli bir rol oynamaktadır.

    Kürtaj yaptırmaya karar veren hasta bu operasyonun sağlıklı bir şekilde yapılacağı bir yer arayışına girebilir. Kürtaj yaptırmaya karar veren kişiler genellikle klinik ve hastane gibi ortamlara başvurarak muayene olmaktadırlar. Gebeliği sonlandırmak için yapılan bu işlem hasta için son derece hijyenik ve sağlıklı olması gereken bir ortam gerekmektedir. Kürtaj işlemini yapacak hekimin bilgi ve tecrübeleri sorgulanmalı, müdahalenin yapılacağı ortamın sağlık açısından sorun teşkil etmeyeceği, kürtajı yapacak doktorun bu konuda nedenli dikkatli ve özenli olduğu sorgulanmalı ve araştırılmalıdır.

    Hastaneler de yapılan kürtaj işlemi için hasta bilgileri bilgisayar ortamında kayıt altına alınmalıdır, özel muayenehanelerde ise hasta bilgileri hasta kartlarına kayıt edilir ve gizli tutulur. Bir takım 3. şahıslara bilgiler verilmez. Ancak yasal bir vaka olduğu taktirde bu bilgiler yetkili birimlerle paylaşılabilir.

Günümüzde kürtaj İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde diğer illere göre daha fazla yapılmaktadır Büyük şehirlerde yeteri kadar kadın sağlık merkezleri bulunmaktadır. Önemli olan bunlar arasında doğru seçim yapmanızdır.

Nerede kürtaj olabilirim diye düşünüyorsanız bekleme odaları, dinlenme odaları hastaların rahatlığı düşünülerek konforlu bir şekilde düzenlenmiş, muayene ve müdahele odaların da son teknoloji ekipmanlarının kullanıldığı, son derece deneyimli ve bilgili kendi alanın da uzman doktorların bulunduğu, hastanın hoşgörü ve güler yüz ile karşılandığı, hastaların sormuş olduğu sorular için en detaylı bilgiyi verebilen ve gereken özeni en üst seviye de gösteren Estegyn hastalarına vermiş olduğu hizmet ve hastalarından aldığı memnuniyet ile görevini en iyi bir biçim de yapmakta ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Daha detaylı bilgi için www.kurtajistanbul.org web adresini ziyaret edebilir birebir görüşmeler yapabilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadın yıldızlar Cannes festival jürisine hükmediyor
Kadın yıldızlar Cannes festival jürisine hükmediyor
CHP lideri; 24 Haziran'da seçimleri kazanacak
CHP lideri; 24 Haziran'da seçimleri kazanacak