İstanbul Evden Eve Nakliyat

Taşınmak isteyenlerim en büyük sorunları arasında yer alan eşya taşıma işlemi konusunda uzman hizmetimiz ile sizlere bu konuda daha hızlı ve kaliteli taşımacılık imkanı sunuyoruz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat
İstanbul Evden Eve Nakliyat
Bu içerik 0 kez okundu.

 Bir adresten farklı bir adrese taşınmak isteyenler için İstanbul evden eve nakliyat hizmeti ile evden alınan eşyaların yeni adrese teslim edilmesi sağlanır.

İlk aşamada yapılacak inceleme için adresinize gelecek olan ekip tarafından eşyalar incelenerek bu şekilde yapılacak işlemler ve fiyat konusundan gerekli detaylar alınır. Ardından onay vermeniz durumunda taşıma için belirlenen tarihte adresinize gelen ekip eşyaların tamamını taşımak için koli ve ambalaj içerisine koyarak hazır hale getirir.

Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Taşınırken yorulmadan ve stres yapmadan sonuç almak için özel eşya taşıma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede uğraşmanıza gerek kalmadan bütün işlemler sizin yerinize profesyonel ekip tarafından yapılır. Eşyaların hazırlanması aşamasının tamamlanması ile eşyalar belirlenen kamyon veya kamyonet içerisine konulur.

Araç içerisinde eşyaların sarsılmalara karşı önlemli olarak taşınması için sabitleme işlemi yapılır. Verilen yeni adrese doğru kısa süren bir yolculuğun ardından yeniden eşyalar araçtan indirilerek eve teslim olacak şekilde çıkartılır.

İstanbul İçi Nakliyat Hizmeti

İstanbul da ikamet eden ve yine aynı şehirde farklı bir adrese taşınmak isteyenler için uluslar arası evden eve nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Her türlü eşya ayrı koliler içerisine konulduktan sonra yapılan taşıma işlemi ile sizin uğraşmanıza gerek kalmadan kısa sürede teslimatı yapılır. Büyük boyutlarda olan mobilyaların demonte hale getirilmesi ile daha güvenli taşıma işlemi yapılır.

Adrese çıkartılan eşyaların kontrolünün sağlanması ile sorunsuz teslimat yapıldığından emin olunmaktadır. Demonte olan mobilyaların ustalar tarafından montajının yapılması da yeniden kullanıma hazır şekilde eşyalarınızı teslim almanıza yardımcı olmaktadır. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pakistan mahkemesi çocuk katili, tecavüzcüyü ölüm cezasına çarptırdı
Pakistan mahkemesi çocuk katili, tecavüzcüyü ölüm cezasına çarptırdı
Türkiye'de yeni açılan kurumsal girişim sayısı 2018'de 50'nin üzerine çıktı
Türkiye'de yeni açılan kurumsal girişim sayısı 2018'de 50'nin üzerine çıktı