İşletme hesabına ilan etmiyoruz para cezaları

Vergi dairelerine profesyonel veya kurumsal banka hesabı bildirmek için başarısız Şirketler ve serbest meslek insanlar ağır para cezaları karşıya gelecek.

İşletme hesabına ilan etmiyoruz para cezaları
İşletme hesabına ilan etmiyoruz para cezaları Admin
Bu içerik 741 kez okundu.

 

Bir Maliye Bakanlığı kararına göre, profesyoneller ve işletmeler sadece üç aydan küçük verilmiştir - yani 12 Aralık 2018 yılına kadar - Taxisnet üzerindeki hesapların ayrıntılarını göndermek için. onlar değil, onlar 1.000 avro para cezası ödemeye mahkum edilecektir.

Ekonomi Bakan Yardımcısı Yiannis Dragasakis ve Maliye Bakan Katerina Papanatsiou tarafından imzalanan karar onlar elektronik ödeme kabul etmek zorunda ve karta sahip kategorilerin çoğunda olduğu İşletmesi, bir şirket ya da bir serbest meslek profesyoneli sonra bir aylık bir son tarih işine gider tanıtır terminaller. Ancak önlemlerin birinci uygulama için, karar Çarşamba günü Hükümet Gazete'de yayınlandıktan sonra üç ay ödemesiz süresi vardır.

tamamen bir banka hesabı bildirmek için başarısızlık şirketin veya uzmanın yıllık gelir aldığında vergi dairesine başkanı tarafından empoze edilecek, 1.000 avro para cezası tahakkuk edecektir ederken banka hesaplarının Gecikmeli beyanları, 100 avro para cezası ile cezalandırılır için vardır Vergi beyanı.

tedbir belli meslek kategorileri yaygın olan vergi kaçırma, fenomenini içeren hedefleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Wayne Williams Kimdir?
Wayne Williams Kimdir?
Denizli'de Kadın Meclisi'nden kadına yönelik şiddete karşı tepki
Denizli'de Kadın Meclisi'nden kadına yönelik şiddete karşı tepki