IŞİD petrol satışından ayda 50 milyon dolar kazanıyor

IŞİD petrol satışından ayda 50 milyon dolar kazanıyor
IŞİD petrol satışından ayda 50 milyon dolar kazanıyor Admin
Bu içerik 5 kez okundu.
Alıcıların ilgisini damping fiyatı çekiyor. IŞİD Suriye ve Irak'ın onun kontrolündeki bölgesinde bulunan kıvırcıkların petrol satışından ayda 50 milyon dolar kazanıyor. Guncel-Haber.Com , interfax.ru-ya istinaden haber verir ki, bu konuda Irak istihbaratı bilgi verdi. Bu bilgiler Amerikan uzmanlarının bilgisi ile uyumludur, Associated Press haber verdi. Ajans adını çekmediği, sorunla yakından tanışan resmi Amerikan yetkilisine dayanarak. Petrol satışından elde edilen gelir ısıda militanlarının finansmanının temel kaynaklarından. Alıcıların ilgisini ısıda-in önerdiği damping fiyatı neden olur. O, bazı durumlarda bir varil için 35 dolar, bazen ise 10 dolara kadar iniyor. Elde edilen ve ısıda-in de onayladığı bilgilere göre, radikal İslamcıların kontrolünde günümüzde Suriye'nin 253 petrol kuyusu var, onların 160-ı çalışır durumdadır. Sonuçta petrol üretimi Suriye'de günde 30 bin varil, Irak'ta ise 10-20 bin varildir. Bu petrolün büyük tüketicisi Türkiye qaçaqmalçıları. Irak istihbaratının bilgisine göre petrolün bir bölümü Kürtlerin kontrolündeki Irak bölgelerine satılıyor, ama onlar bu suçlamasıyla yalanlıyorlar.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort