İş sağlığı ve iş güvenliği

İş sağlığı ve iş güvenliği

 İş sağlığı ve iş güvenliği
 İş sağlığı ve iş güvenliği Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

               İş sağlığı ve iş güvenliği, mesleki bir sorumluluk olmanın yanı sıra olası iş kazalarının engellenmesini ve mesleki rahatlığın esas alınması için hiçbir kurum ve işyeri ayırdı yapılmaksızın sağlanması gereken iki husustur. Bu hususların sağlanmasıyla birlikte, o iş yerinde çalışan kişilerin güvenliği de sağlanmış olmaktadır.

Çalışanların korunmasına yönelik düzenlenen kanunla birlikte de artık çalışanların vasfı ve sıfatı farketmeksizin iş sağlığı ve güvenliğine yönelik uygulamalar gerçekleştirilmesi zorunlu hale getirilmiştir. İşçilerin iş kazalarına uğramasını engellemeye yönelik alınan tedbirlerle birlikte, çalışırken herhangi bir tehlike hissetmeksizin endişesiz bir şekilde performans gösterilmesi de sağlanmaktadır. İlgili tedbirler içinse her iş yerinin bir uzman çalıştırma zorunluluğu bulunmaktadır. Bu uzmanlık desteği ise bireysel olarak gerçekleştirilmekle beraber, profesyonel bir firmanın öncülüğünde de gerçekleştirilmektedir.

Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren firma ile Ortak Sağlık Güvenlik Birimi adı altında artık güvenli bir şekilde çalışanlarınızın gözetimini sağlayabilirsiniz. 24 yıllık bir deneyimin baş gösterdiği firma, her biri alanında işinin ehli kişilerle hizmet vermektedir.

Geleceğe güvenle bakmanın yollarını oluşturan firma, sadece maddi anlamda değil çalışanların motivasyonu dolayısıyla da kendisini güvenli bir ortama dahil etmektedir. Ayrıca firma güncel yönetmeliklerin de takibini gerçekleştirmenin yanında bilgilerini de paylaşarak, güncellenen uygulamaları da hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. İş güvenliği ve iş sağlığı uzmanı ile olası para cezalarından da kurtulabilir ve şirketinizi temelleri sağlam atılan bir şekilde geleceğe taşıyabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort