İş sağlığı ve iş güvenliği

İş sağlığı ve iş güvenliği

 İş sağlığı ve iş güvenliği
 İş sağlığı ve iş güvenliği Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

               İş sağlığı ve iş güvenliği, mesleki bir sorumluluk olmanın yanı sıra olası iş kazalarının engellenmesini ve mesleki rahatlığın esas alınması için hiçbir kurum ve işyeri ayırdı yapılmaksızın sağlanması gereken iki husustur. Bu hususların sağlanmasıyla birlikte, o iş yerinde çalışan kişilerin güvenliği de sağlanmış olmaktadır.

Çalışanların korunmasına yönelik düzenlenen kanunla birlikte de artık çalışanların vasfı ve sıfatı farketmeksizin iş sağlığı ve güvenliğine yönelik uygulamalar gerçekleştirilmesi zorunlu hale getirilmiştir. İşçilerin iş kazalarına uğramasını engellemeye yönelik alınan tedbirlerle birlikte, çalışırken herhangi bir tehlike hissetmeksizin endişesiz bir şekilde performans gösterilmesi de sağlanmaktadır. İlgili tedbirler içinse her iş yerinin bir uzman çalıştırma zorunluluğu bulunmaktadır. Bu uzmanlık desteği ise bireysel olarak gerçekleştirilmekle beraber, profesyonel bir firmanın öncülüğünde de gerçekleştirilmektedir.

Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren firma ile Ortak Sağlık Güvenlik Birimi adı altında artık güvenli bir şekilde çalışanlarınızın gözetimini sağlayabilirsiniz. 24 yıllık bir deneyimin baş gösterdiği firma, her biri alanında işinin ehli kişilerle hizmet vermektedir.

Geleceğe güvenle bakmanın yollarını oluşturan firma, sadece maddi anlamda değil çalışanların motivasyonu dolayısıyla da kendisini güvenli bir ortama dahil etmektedir. Ayrıca firma güncel yönetmeliklerin de takibini gerçekleştirmenin yanında bilgilerini de paylaşarak, güncellenen uygulamaları da hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. İş güvenliği ve iş sağlığı uzmanı ile olası para cezalarından da kurtulabilir ve şirketinizi temelleri sağlam atılan bir şekilde geleceğe taşıyabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek