İş Ayakkabısı Üretimi, Ema Ayakkabı’ nın İşi

26 yıllık tecrübe ile iş ayakkabısı üretiminde Türkiye’ de lider haline gelmiş olan Ema Ayakkabı, dünya markası olma yolunda ilerliyor.

İş Ayakkabısı Üretimi, Ema Ayakkabı’ nın İşi
İş Ayakkabısı Üretimi, Ema Ayakkabı’ nın İşi ahmet
Bu içerik 0 kez okundu.

Müşteri memnuniyetini kendine prensip edinmiş olan Ema Ayakkabı, iş ayakkabısı üretiminde yılların vermiş olduğu tecrübe ile gerekli olan tüm özellikleri bir arada sunmaktadır. Yasalar çerçevesinde ve Avrupa normlarına uygun olarak üretimini gerçekleştirdiği iş ayakkabısı çeşitleri, kullanıcıların güvenliğini sağlarken, verimli iş gücü sağlamaya da yardımcı olmaktadır.

İş ayakkabısı seçimi konusunda yapılan hatalar, iş kazalarının yanı sıra çeşitli rahatsızlıklara yol açmaktadır. Bu rahatsızlıklar; ayakta bakteriyel enfeksiyon, mantar, ayak parmağı şekli bozuklukları, nasır ve topuk dikeni şeklinde sıralanabilir. İş güvenliğinin sağlanmasının yanı sıra, bu rahatsızlıkları yaşamamak adına iş ayakkabısı seçiminde dikkatli olunmalıdır.

Ema Ayakkabı, iş güvenliği, konfor ve şıklığı bir arada sunar. Ema iş ayakkabıları ile işçiler, yaşanabilecek iş kazalarını minimum seviyeye indirir, rahat ayakları sayesinde kolay iş yapar ve aynı zamanda şık bir görüntü elde eder. Ema iş ayakkabıları arasında klasik modellerin dışında, spor ve sandalet görünümlü modeller de yer almaktadır. Bu modelleri ile Türkiye’ nin dört bir yanına adını duyurmuş olan Ema Ayakkabı, aynı zamanda 20’ den fazla ülkeye ihracat yaparak, dünya pazarına açılmıştır ve dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

Ema Ayakkabı’ nınİş Ayakkabısı Kategorileri:

*Hafif İş Ayakkabısı: Esnek ve ergonomik yapısı, terlemeyi önleyici kumaşı ve kompozit burnu ile ultra hafif özellikteki ayakkabılar, gün boyunca ayakların rahat etmesini sağlar.

*Yazlık İş Ayakkabısı: Bahar ve yaz aylarında kullanılan ayakkabılar, delikleri ile ayağın hava almasını sağlar.

*Kışlık İş Ayakkabısı: Kış koşullarına uygun yapıda üretilmekte olan ayakkabılar, kaymaz taban ve su geçirmez özelliğe sahiptir.

*Kompozit Burun İş Ayakkabısı: Delinmez tabanı, darbe ve dirence karşı dayanıklı olan özel yapısı ile çelik burun ayakkabılara göre çok daha hafiftir ve rahat kullanım sağlar.

*Elektrikçi Ayakkabısı: En tehlikeli sektörlerden olan elektrik sektöründe çalışanlar için özel üretilen ayakkabılar, elektriğe ve ısıya yalıtımlıdır. Aynı zamanda sıvı geçirmez özelliğe sahiptirler.

İş ayakkabısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Melda     2017-06-29 Kesinlikle izleyeceğim teşekkürler
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmada dokuz yaşam tarzı değişikliği demans riskini azaltabilir
Çalışmada dokuz yaşam tarzı değişikliği demans riskini azaltabilir
Eski İngiltere kaptanı Michael Vaughan eleştirilerde bulundu
Eski İngiltere kaptanı Michael Vaughan eleştirilerde bulundu