İş Ayakkabısı Üretimi, Ema Ayakkabı’ nın İşi

26 yıllık tecrübe ile iş ayakkabısı üretiminde Türkiye’ de lider haline gelmiş olan Ema Ayakkabı, dünya markası olma yolunda ilerliyor.

İş Ayakkabısı Üretimi, Ema Ayakkabı’ nın İşi
İş Ayakkabısı Üretimi, Ema Ayakkabı’ nın İşi ahmet
Bu içerik 26 kez okundu.

Müşteri memnuniyetini kendine prensip edinmiş olan Ema Ayakkabı, iş ayakkabısı üretiminde yılların vermiş olduğu tecrübe ile gerekli olan tüm özellikleri bir arada sunmaktadır. Yasalar çerçevesinde ve Avrupa normlarına uygun olarak üretimini gerçekleştirdiği iş ayakkabısı çeşitleri, kullanıcıların güvenliğini sağlarken, verimli iş gücü sağlamaya da yardımcı olmaktadır.

İş ayakkabısı seçimi konusunda yapılan hatalar, iş kazalarının yanı sıra çeşitli rahatsızlıklara yol açmaktadır. Bu rahatsızlıklar; ayakta bakteriyel enfeksiyon, mantar, ayak parmağı şekli bozuklukları, nasır ve topuk dikeni şeklinde sıralanabilir. İş güvenliğinin sağlanmasının yanı sıra, bu rahatsızlıkları yaşamamak adına iş ayakkabısı seçiminde dikkatli olunmalıdır.

Ema Ayakkabı, iş güvenliği, konfor ve şıklığı bir arada sunar. Ema iş ayakkabıları ile işçiler, yaşanabilecek iş kazalarını minimum seviyeye indirir, rahat ayakları sayesinde kolay iş yapar ve aynı zamanda şık bir görüntü elde eder. Ema iş ayakkabıları arasında klasik modellerin dışında, spor ve sandalet görünümlü modeller de yer almaktadır. Bu modelleri ile Türkiye’ nin dört bir yanına adını duyurmuş olan Ema Ayakkabı, aynı zamanda 20’ den fazla ülkeye ihracat yaparak, dünya pazarına açılmıştır ve dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

Ema Ayakkabı’ nınİş Ayakkabısı Kategorileri:

*Hafif İş Ayakkabısı: Esnek ve ergonomik yapısı, terlemeyi önleyici kumaşı ve kompozit burnu ile ultra hafif özellikteki ayakkabılar, gün boyunca ayakların rahat etmesini sağlar.

*Yazlık İş Ayakkabısı: Bahar ve yaz aylarında kullanılan ayakkabılar, delikleri ile ayağın hava almasını sağlar.

*Kışlık İş Ayakkabısı: Kış koşullarına uygun yapıda üretilmekte olan ayakkabılar, kaymaz taban ve su geçirmez özelliğe sahiptir.

*Kompozit Burun İş Ayakkabısı: Delinmez tabanı, darbe ve dirence karşı dayanıklı olan özel yapısı ile çelik burun ayakkabılara göre çok daha hafiftir ve rahat kullanım sağlar.

*Elektrikçi Ayakkabısı: En tehlikeli sektörlerden olan elektrik sektöründe çalışanlar için özel üretilen ayakkabılar, elektriğe ve ısıya yalıtımlıdır. Aynı zamanda sıvı geçirmez özelliğe sahiptirler.

İş ayakkabısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pence, Zaev isim anlaşmasının bölgede 'daha fazla güvenlik' sağlanacağını söyledi
Pence, Zaev isim anlaşmasının bölgede 'daha fazla güvenlik' sağlanacağını söyledi
Referandum onaylanırsa, FYROM muhalefetinin anayasal değişikliklere 'saygı gösterecek'
Referandum onaylanırsa, FYROM muhalefetinin anayasal değişikliklere 'saygı gösterecek'