takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle
 İnternette Baki Anime Sezonlarını İzle

İnternette Baki Anime Sezonlarını İzle

İnternette Baki Anime Sezonlarını İzle
İnternette Baki Anime Sezonlarını İzle Harun antepli
Bu içerik 2365 kez okundu.

Keisuke Itagaki tarafından yaratılan Baki (Grappler Baki) manga serisi yayınlana kadar yayınlanmış olan tüm dövüş temaları tamamıyla yerle yeksan ediyor. Yayınlandıktan çok kısa bir süre içerisinde dünya genelinde büyük bir popülarite yakalamayı başaran Baki manga serisi, anime uyarlaması ile de ekranlara taşınmaya başlandı. 2001 yılında 2 sezonluk bir 24 bölümden oluşan serüvenle ekranlara gelmiştir. Manga serisi ile çok sevilen Baki, anime serisi ile de hayranlarının beğenisini toplamayı başarmıştır. Ancak aradan geçen uzun yıllar boyunca 3.sezonunun bir türlü gelmemesi hayranlarını üzüyordu. 2018 yılında Netflix, dünya genelindeki Baki hayranlarını sevindirecek 3.sezon haberini verdi. Baki 3.sezonun yayınlanması ile birlikte genç dövüşçü Baki Hanma’ nın serüveninin devamını da görebilme şansı ortaya çıkmıştır. Henüz bu seriyi izlememiş olanlar için internette 3.sezonunun tamamını içeren Baki izle hizmeti sunulmaktadır.

Baki Anime Konusu

Baki Hanma isimli baş kahramanımız, çok küçük yaşlardan itibaren babası tarafından dünyanın en güçlü dövüşçüsü olmak üzere eğitilmektedir. Babası dünyada bulunan en güçlü savaşçıdır. Bu yüzden de eğitimleri son derece acımasız ve insafsızdır. Bu eğitimlerden geçen Baki Hanma aynı anda 100 kişi ile birlikte dövüşerek, bunlardan 37 tanesini egale etmeyi başarır. Ancak tamamını yenememesi nedeni ile henüz istenilen seviyeye ulaşamamış anlamına gelmektedir. Bu yüzden Baki Hanma, uzun bir yolculuğa çıkmaya karar verir. 2001 yılında yayınlanan Baki anime serisinin ilk 2 sezonu bu konuyu işlemektedir. Baki izle ekranından bu ilk 2 sezonunun 24 bölümünün tamamını online olarak izleme şansı bulunuyor.

2018 yılında Netflix tarafından devam sezonu olan 3.sezonunun yayınlanması ile birlikte Baki Hanma karakteri yeniden dönüş yapmıştır. Bu sefer 17 yaşına gelmiş olan ve artık dünyanın en dövüşçü ve savaşçıları arasında gösterilmektedir. Ancak bu noktaya gelmiş olması onu daha zorlu mücadelelerin eşiğine getirmiştir. Çünkü artık tamamen habersiz olduğu oldukça güçlü ve tehditkar rakiplerle mücadele etmek durumunda kalacaktır. Baki anime serisinin 3 sezonluk serüveninin tamamını baştan sona izlemek isteyenler için Türkçe altyazı çevirili olarak anime izle platformunda yayınları bulunmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tam kapanmada Denizli Büyükşehir hizmetleri kesintisiz sürecek
Tam kapanmada Denizli Büyükşehir hizmetleri kesintisiz sürecek
Denizli Büyükşehir can dostları unutmadı
Denizli Büyükşehir can dostları unutmadı