Instagram’ın Yeni Genç Yüzü: Çağrı Şahin!

Instagram’ın Yeni Genç Yüzü: Çağrı Şahin!

Instagram’ın Yeni Genç Yüzü: Çağrı Şahin!

Instagram’ın Yeni Genç Yüzü: Çağrı Şahin!
Instagram’ın Yeni Genç Yüzü: Çağrı Şahin! Emre
Bu içerik 442 kez okundu.

Sosyal medyanın gücü günümüzde kesinlikle inkar edemeyiz: Milyarlarca insanın bir arada yer aldığı sosyal medya platformlarında başarılı olmak ise bir hayli zor. Birçok farklı rakibi tek kalemde elemeniz ve kendi farkınızı ortaya koymanız gerekiyor. Sosyal medyada güçlü olmak adına hiçbir adım atmadan sadece kendisi olarak ilerleyen birini tanıştıracağız sizlerle. Çağrı Şahin henüz 15 yaşında ve günümüzün ileri gelen sosyal medya fenomenleri arasında yer alıyor. Bu başarıyı elde etmek için herkesin yaptıklarını yapmadı Çağrı, sadece kendisi oldu ve yoluna bu şekilde devam etti. Bu yaşta bu kadar büyük bir başarıyı elde etmiş olması, onun için aslında pek de bir şey ifade etmiyor. O halen düşüncelerini ve tutkularını kovalamanın peşinde. Fenomen olmak ve binlere hitap etmek hakkında kendisini etkileyen gerçeklerin olmadığını söylüyor. O halen aynı ve bizden birisi. Dilerseniz bu genç fenomenin tutkuları ve idealleri hakkında konuşalım.

Travelling ve Vacation

Bildiği diller sayesinde birçok farklı lisana hitap edebilen Çağrı Şahin, hobilerini farklı dillerde söylemeye bayılıyor. Seyahat etmek ve tatile çıkmak kendisinin en büyük idealleri arasında yer alıyor. Gezdiği ve gördüğü hemen her yerde farklı anılar biriktiriyor. Bu anılarını farklı platformlar üzerinden paylaşarak insanlara faydalı olmaya çalışıyor. Onlarca gezi yazısı bulunan çağrı, gelecekte bu yazılarıyla alakalı olarak kitap çıkarabileceğini belirtiyor. Çağrı Şahin’in gezi notları için kişisel blog sitesine göz atabilirsiniz. On parmağında on marifet derler ya, aynı o hesap olsa gerek bu genç fenomen birçok farklı işi bir arada yürütüyor. Instagram hesabı üzerinden de paylaşımlar yapan genç fenomen, ağırlıklı olarak paylaşımlarını sosyal medyadan yapıyor. Şu ada binlerce kişinin takip ettiği Instagram hesabından, günlük olarak paylaşımlarda bulunuyor.

Otomobiller ve ATV Turları

Karayollarında geçirdiği zamanın çok kıymetli olduğunu belirten Çağrı Şahin, arabalara ve araç sporlarına çok büyük ilgi duyuyor. Bu ilginin kaynağını ise geçmişine bağlıyor. Geçmişinde araçlarla çok alakalı olan ailesinin etkisinde kalan Çağrı Şahin, edindiği bu yetiyi uzun süredir saklıyor ve sürdürüyor. ATV de yaşadığı ilk deneyimini hiçbir zaman unutamayan Çağrı Şahin, ATV sürmeyi ve bu makinelerle uğraşmayı çok seviyor. Birçok farklı spor dalıyla aynı anda uğraşan ve başarılı olan Çağrı Şahin, fit olmasını da bu etkinliklere bağlıyor.

Instagram’ın En Genç Fenomeni Oldu!

Henüz 14 yaşında bu başarıya ulaşan Çağrı Şahin, yaşından çok daha büyük işlere imza atıyor. Yaşının gerek ve sorumluluklarını yerine getirirken, öte yandan dünya coğrafyasına olan ilgisini çok daha iyi noktalara taşıyor ve insanlara faydalı hale getiriyor. Henüz devam eden eğitim sürecinin öncesinde coğrafyaya çok ilgisinin olduğunu belirten Şahin, daha yakından keşfetmek için ilgi duyduğu tüm yerleri geziyor. Gezdiği yerler hakkında edindiği bilgileri tüm ayrıntılarıyla başka insanlara aktarmak için hazırlıyor. Bu hazırladığı bilgilerin içerisinde kullandığı görselleri ise Instagram hesabından paylaşıyor. Bu fotoğrafların içerisinde bulunan samimiyet ve sıcak dokuları Çağrı Şahin’in takipçileri tarafından çok beğeniliyor. Instagram’ın önde gelen fenomenleri de bu genç dahiyi fark etmiş durumda. Kerimcan Durmaz ve Nur Yerlitaş başta olmak üzere onlarca insan bu ismi takip ediyor. Kendisine paylaştığı fotoğrafların sırrının ne olduğunu sorduğumuzda ise “samimiyet” olduğunu belirtti. Değerlerini ve önceliklerini kesinlikle kaybetmeyen bir fenomen ile karşı karşıyayız. Daha iyiye daima emin adımlarla ilerleyen Çağrı Şahin, hayatını daha iyi şartlarda ilerletmek için elinden geleni fazlasıyla yapıyor.

Kaynak:  http://www.cagrisahin.com/biyografi

Instagram: https://instagram.com/cagrisahin/

 

Çağrı Şahin Çağrı Şahin Kimdir instagram fenomeni Çağrı Şahin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2020 yılı için Dövizli-Bedelli askerlik ücretleri ve başvuru kılavuzu yayımlandı! İşte 2020 yılının bedelli askerlik ücreti
2020 yılı için Dövizli-Bedelli askerlik ücretleri ve başvuru kılavuzu yayımlandı! İşte 2020 yılının bedelli askerlik ücreti
Denizli'de Evde Bakım ve Sağlık Merkezi 16.000'den fazla vatandaşa ulaştı
Denizli'de Evde Bakım ve Sağlık Merkezi 16.000'den fazla vatandaşa ulaştı