İnsgram Takipçi Hilesi

İnsgram Takipçi Hilesi
İnsgram Takipçi Hilesi Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

İnstagram kullanıcılarını heyecanlandıran bir özellik geçen yıl hizmete sunulmuştu. Ancak deneme sürecinde olduğu için tam bir verim alınamıyordu. Her kullanıcı bu özellikten faydalanamıyordu.

 

Bu özellik instagram video kaydetme özelliği. Geçtiğimiz yık Kasım ayında yeni versiyonu na eklenen sistem sayesinde video çekimleri uygulama içinde kaydediliyor ve istenilen zamanda tekrar izlenilebiliyor. Süre olarak çok kısıtlı bir zaman dilimi verilmesine rağmen yeni versiyonunda daha fazla süreye yer verilmiş. Öyle ki Facebook kuruluşu olan bu uygulama, Facebook'ta olduğu gibi canlı yayın hizmeti de vermeye başlayacak.

 

İnstagram'da yapılan son güncelleme ile popüler birçok uygulamanın yerini alacak gibi görünüyor. Özellikle canlı yayın yaparken aynı anda kayıt da yapılabilecek.

 

Kaydetmek için ise yapılan canlı yayından sonra ekranda beliren kaydetme iconuna tıklamak yeterli olacak.

 

İnstagram takipçi yeniliklerine böylelikle yeni bir özellik daha eklenmiş oluyor. Arşiv oluşturmak isteyenlere bu uygulama yardım olacak gibi.

 

Son güncelleme ayrıca instagram takipçi hilesi ile takipçi sayısını çoğaltmaya imkan sağlıyor.

 

Önümüzdeki günlerde daha açıklanmayan bir özellik ekleneceği de belirtildi. İnstagram beğeni hilesi hakkında bilgileri ise diğer yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

 

İnstagram güncellemenizi yenilediğinizde canlı yayın video kaydetme özelliğini görebilirsiniz. Takipçilerinize gösterimini yaptığınız canlı yayınınızı artık kaydedip arşiv oluşturabiliyorsunuz.

 

Yeni güncelleme ile gelen bu özellikte yorumlar ve beğeniler kaydedilmiyor. Sadece görüntülenen yayın kaydedilmiş oluyor.

 

İnstagramın yeni özelliklerini keşfettikçe analiz edip takipçilerimize ayrıntılı olarak sunumunu yapmaya devam edeceğiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pakistan mahkemesi çocuk katili, tecavüzcüyü ölüm cezasına çarptırdı
Pakistan mahkemesi çocuk katili, tecavüzcüyü ölüm cezasına çarptırdı
Türkiye'de yeni açılan kurumsal girişim sayısı 2018'de 50'nin üzerine çıktı
Türkiye'de yeni açılan kurumsal girişim sayısı 2018'de 50'nin üzerine çıktı