İnsgram Takipçi Hilesi

İnsgram Takipçi Hilesi
İnsgram Takipçi Hilesi Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

İnstagram kullanıcılarını heyecanlandıran bir özellik geçen yıl hizmete sunulmuştu. Ancak deneme sürecinde olduğu için tam bir verim alınamıyordu. Her kullanıcı bu özellikten faydalanamıyordu.

 

Bu özellik instagram video kaydetme özelliği. Geçtiğimiz yık Kasım ayında yeni versiyonu na eklenen sistem sayesinde video çekimleri uygulama içinde kaydediliyor ve istenilen zamanda tekrar izlenilebiliyor. Süre olarak çok kısıtlı bir zaman dilimi verilmesine rağmen yeni versiyonunda daha fazla süreye yer verilmiş. Öyle ki Facebook kuruluşu olan bu uygulama, Facebook'ta olduğu gibi canlı yayın hizmeti de vermeye başlayacak.

 

İnstagram'da yapılan son güncelleme ile popüler birçok uygulamanın yerini alacak gibi görünüyor. Özellikle canlı yayın yaparken aynı anda kayıt da yapılabilecek.

 

Kaydetmek için ise yapılan canlı yayından sonra ekranda beliren kaydetme iconuna tıklamak yeterli olacak.

 

İnstagram takipçi yeniliklerine böylelikle yeni bir özellik daha eklenmiş oluyor. Arşiv oluşturmak isteyenlere bu uygulama yardım olacak gibi.

 

Son güncelleme ayrıca instagram takipçi hilesi ile takipçi sayısını çoğaltmaya imkan sağlıyor.

 

Önümüzdeki günlerde daha açıklanmayan bir özellik ekleneceği de belirtildi. İnstagram beğeni hilesi hakkında bilgileri ise diğer yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

 

İnstagram güncellemenizi yenilediğinizde canlı yayın video kaydetme özelliğini görebilirsiniz. Takipçilerinize gösterimini yaptığınız canlı yayınınızı artık kaydedip arşiv oluşturabiliyorsunuz.

 

Yeni güncelleme ile gelen bu özellikte yorumlar ve beğeniler kaydedilmiyor. Sadece görüntülenen yayın kaydedilmiş oluyor.

 

İnstagramın yeni özelliklerini keşfettikçe analiz edip takipçilerimize ayrıntılı olarak sunumunu yapmaya devam edeceğiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Fatma     2018-07-22 Allah bellalarini versin elleri kırılsın inşallah
Kamil     2018-06-20 Allah Razı olsun icimdeki kuşku son buldu zararsız kucuk şeyler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor Toto BAL 2018 - 2019 Sezonu grupları belli oldu
Spor Toto BAL 2018 - 2019 Sezonu grupları belli oldu
UEFA Süper Kupa Finali 2018 : Real Madrid Atletico Madrid Saat kaçta hangi kanalda? maçı canlı izle!
UEFA Süper Kupa Finali 2018 : Real Madrid Atletico Madrid Saat kaçta hangi kanalda? maçı canlı izle!