İnsgram Takipçi Hilesi

İnsgram Takipçi Hilesi
İnsgram Takipçi Hilesi Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

İnstagram kullanıcılarını heyecanlandıran bir özellik geçen yıl hizmete sunulmuştu. Ancak deneme sürecinde olduğu için tam bir verim alınamıyordu. Her kullanıcı bu özellikten faydalanamıyordu.

 

Bu özellik instagram video kaydetme özelliği. Geçtiğimiz yık Kasım ayında yeni versiyonu na eklenen sistem sayesinde video çekimleri uygulama içinde kaydediliyor ve istenilen zamanda tekrar izlenilebiliyor. Süre olarak çok kısıtlı bir zaman dilimi verilmesine rağmen yeni versiyonunda daha fazla süreye yer verilmiş. Öyle ki Facebook kuruluşu olan bu uygulama, Facebook'ta olduğu gibi canlı yayın hizmeti de vermeye başlayacak.

 

İnstagram'da yapılan son güncelleme ile popüler birçok uygulamanın yerini alacak gibi görünüyor. Özellikle canlı yayın yaparken aynı anda kayıt da yapılabilecek.

 

Kaydetmek için ise yapılan canlı yayından sonra ekranda beliren kaydetme iconuna tıklamak yeterli olacak.

 

İnstagram takipçi yeniliklerine böylelikle yeni bir özellik daha eklenmiş oluyor. Arşiv oluşturmak isteyenlere bu uygulama yardım olacak gibi.

 

Son güncelleme ayrıca instagram takipçi hilesi ile takipçi sayısını çoğaltmaya imkan sağlıyor.

 

Önümüzdeki günlerde daha açıklanmayan bir özellik ekleneceği de belirtildi. İnstagram beğeni hilesi hakkında bilgileri ise diğer yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

 

İnstagram güncellemenizi yenilediğinizde canlı yayın video kaydetme özelliğini görebilirsiniz. Takipçilerinize gösterimini yaptığınız canlı yayınınızı artık kaydedip arşiv oluşturabiliyorsunuz.

 

Yeni güncelleme ile gelen bu özellikte yorumlar ve beğeniler kaydedilmiyor. Sadece görüntülenen yayın kaydedilmiş oluyor.

 

İnstagramın yeni özelliklerini keşfettikçe analiz edip takipçilerimize ayrıntılı olarak sunumunu yapmaya devam edeceğiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şempanzeler, bizden daha güçlü görünüyor
Şempanzeler, bizden daha güçlü görünüyor
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında