İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Biten bir inşaattaki temizlik işleri oldukça fazladır. Oluşan molozlar veya boya kirlerinin çıkartılması için inşaat sonrası temizlik uygun kimyasal temizlik malzemelerinin kullanılması önemlidir.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz
İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz Emre
Bu içerik 225 kez okundu.

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılmalı?

Rahat kullanılabilmesi için inşaatların tamamlanmasından sonra detaylı bir temizlik yapılması gerekmektedir. İnşaat işleminin bitmesinden sonra çok fazla inşaat kalıntısı kalmış ve oldukça tozlu ve çok kirli olacaktır. Detaylı ve uygun temizlik malzemeleri ile yapılması gereken temizliğin temizlik firmaları aracılığı ile yapılması daha iyi sonuçlar alınabilmesini olanak sağlayacaktır. Yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ve uzman personel kadromuzla müşteri memnuniyetini sağlamayı başarıyoruz.

İnşaatı tamamlanan yerlerde genel olarak cam temizliği, zemin temizliği, boya izleri temizliği, duvar temizliği ve bunun gibi birçok ayrıntıya dikkat edilmesi gerekmektedir. Uygun ekipmanla ve temizlik malzemeleriyle yapılmayan temizlikler istenilen sonuçları veremeyeceğinden bir temizlik firmasından destek almanız sizin için daha doğru olacaktır. Yapılacak olan temizlik işleminin beklenilen sonuçları vermesi en çok istenilen şeylerden olacaktır. Kendi başınıza yapacağınız temizlikler hem oldukça uzun sürecek hem de yeterli temizliği sağlayamamış olacaksınız. Bu nedenle uzman personellerle hizmet veren ve hangi kimyasal maddelerle temizlik yapılacağına hakim olan firmalardan hizmet almanız daha iyi sonuçlar almanıza neden olacaktır.

Alanında uzman ekiplerimizle ve uygun ekipmanlarla temizlik işlerinizi yapmaya devam ediyoruz. İnşaat sonrası temizlik İstanbul firmamız ile daha önce yapmış olduğumuz temizlik işlerimizden kazandığımız tecrübelerle hizmet vermeye devam ediyoruz. Özellikle oldukça zor olabilecek inşaat sonrası temizlik için uygun ekipmanla birlikte uygun temizlik malzemelerinin kullanılması gerekmektedir. Moloz kalıntılarının temizlenmesi, boya lekelerinin çıkartılması gibi işlemler için uygun kimyasal maddelerin kullanılması gerekmektedir. Bunun içinde malzemelerin yapılarını ve hangilerinin birbirleriyle kullanılması gerektiğini bilmek gerekir.

Temizlik Şirketi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Öncelikle temizlik işlerinizi vereceğiniz firmanın yaptığı işler öğrenilmelidir. Eğer daha önce yaptıkları işlerde başarılı sonuçlar almışlarsa sizin vereceğiniz temizlik işinde de başarılı olacakları anlamına gelecektir. Bununla birlikte gelen temizlik şirketi personellerinin profesyonel olup olmadıkları da önemli olacaktır. Gelecek olan herhangi kişiler temizlik işlerinden anlamayacaklardır. Bununla birlikte gelen personelin temizlik firmasında çalışan sigortalı personeller olup olmadıklarının da öğrenilmesi gerekecektir.

Gelen temizlik görevlileri eğer sigortalı değil de günlük olarak tutulmuş kişilerse temizlik işlerinden tam olarak anlamadıkları ve bu işin eğitimini almadıkları için sizin istediğiniz temizlik şartlarını sağlayamayacaklardır. Aynı zamanda gelen ekiplerin ekipmanları da yapacakları nasıl olacağını önceden haber verecektir. Ellerinde bir bez bir kova ile gelen kişilerin verilecek olan temizlik işini yapamayacakları kesindir.

İnşaat sonrası temizlik fiyatları yapılacak olan işin içeriği ve temizlik yapılacak olan alanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterecektir. Yapılacak olan iş ne kadar çok ve temizlenecek olan alanın içerisindeki pisliğin niteliği de çok önemlidir. Boya ya da alçı kalıntılarının temizlenmesi bir bez ve su ile yapılamayacağından uygun kimyasal malzemelerin kullanılması gerekecektir. Bu nedenle profesyonel destek alınması daha temiz bir ortam elde etmek için gerekli olacaktır. Özellikle inşaatın tamamlanmasından sonra gerekli olacak büyük temizliklerin yapılması için büyük emek ve zaman gerekecektir.

Yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli ve hızlı hizmet sayesinde sizlerin bu ihtiyacını karşılayabiliyoruz. Uzman ekiplerimiz ve temizlik yapılacak olan ortamın durumuna göre gelecek olan personellerimizle sizin haftalarca uğraşarak tam olarak temizleyemeyeceğiniz yerleri birkaç gün içerisinde tam sterilizasyon sağlayabiliyoruz. Kullanılacak olan ekipman ve temizlik maddelerinin nasıl kullanılacağı konusunda tecrübeli ekiplerimiz sayesinde daha temiz yerlerde yaşamanızı sağlıyoruz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye-Özbekistan maçınının hakemi belli oldu
Türkiye-Özbekistan maçınının hakemi belli oldu
Ümit Milli Takım Arnavutluk ile İstanbul'da karşılaşacak
Ümit Milli Takım Arnavutluk ile İstanbul'da karşılaşacak