İnşaat Sektörü Gelişiyor, Vinçlere Olan İhtiyaç Artıyor

Türkiye son yıllarda daha hızlı büyüyen, daha da önemlisi kalkınma payı gittikçe artan bir durumdadır. Buna sebep olan en önemli faktör inşaat sektöründeki gelişmelerdir.

İnşaat Sektörü Gelişiyor, Vinçlere Olan İhtiyaç Artıyor
İnşaat Sektörü Gelişiyor, Vinçlere Olan İhtiyaç Artıyor
Bu içerik 0 kez okundu.

 

            Türkiye son yıllarda daha hızlı büyüyen, daha da önemlisi kalkınma payı gittikçe artan bir durumdadır. Buna sebep olan en önemli faktör inşaat sektöründeki gelişmelerdir. Ülkemizin küreselleşme sürecinde en büyük desteğini inşaat sektöründen aldığı yapılan incelemelerde kanıtlanmıştır. Gözle de görülür biçimde artan şantiye alanları bunun kanıtıdır. Ayrıca son yıllarda kentsel dönüşümler de artış göstermektedir. İnşaat alanındaki hızla gelişen büyümeler, inşaat sırasında kullanılan materyallere olan ihtiyaç ve talebi de arttırmıştır.

 

            Yaklaşık 10 yıl öncesine göre inşa edilen binaların yüksekliği artmıştır. Artık daha yüksek binalar inşa edilmeye başlanmıştır. Bu da inşaat sektöründe vinçlerin kullanımını arttırmıştır. İnsan gücünün yetersiz kaldığı inşaat alanlarında kullanılan vinçlere Türkiye, ithal ederek sahip olmaktadır. Vinçlere olan talebin son bir yıl içerisinde üç kat daha artması, vinç ithal etme oranını da etkilemiştir. Mali masrafı oldukça yüksek olan vinçleri inşaat firmaları satın almak yerine kiralamayı tercih etmektedir.

 

            Vinçlerin birçok çeşidi bulunması ile birlikte Türkiye’de daha çok kule vinçler kullanılmaktadır. Daha işlevsel olması bakımından vinç kiralama isteğinde bulunan inşaat sahipleri, bu vincin çeşidini talep etmektedir. Aynı zamanda vinçlere olan talep artışı inşaatlardaki prestij açısından da etkili olmuştur. Seçkin ve büyük firmalar artık vinçlerin kullanımına dikkat etmektedir. İnsan gücünün kullanılmasından çok özellikle kule vinçlerin kullanıldığını inşaat firmalarına iş teslim etmektedir. Çünkü orta seviyeli bir kule vincin yapabileceği iş yaklaşık 25 insan gücündedir. Bu da yapım aşamasındaki süre ve masrafa doğrudan etki edeceği için vinçleri kullanılarak yapılan binaların avantajını arttırmaktadır.

 

            Firmanız daha çok 6 ile 8 ton kapasiteleri, 55 ile 60 metre uzunluğunda tercih edilen vinçleri talebiniz doğrultusunda kiralamanıza olanak sağlamaktadır. Yaklaşık olarak 120 metre civardaki yüksekliğe kadar çıkabilen vinçler, inşaatın bitiş süresini oldukça kısaltacaktır. İnşaat bitimine kadar temin edebileceğiniz vincin bakımı yapılmış, inşaat süresince herhangi bir sorun yaşatmayacak şekilde teslim edilecektir.

 

            İnşaat sektöründe büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen şirketleri, yüksek maliyete sahip vinçleri satın alma yükümlülüğünden kurtaran firmamız, kiralık vinç imkânı sunmaktadır. İnşaat sektöründeki önde gelen şirketlerin tercih ettiği firma, her çeşit vinçteki ihtiyacınızı gidermeye yönelik hizmet vermektedir. Çeşitli inşaat yüklerinizi en güvenli ve emniyetli şekilde taşınmasını sağlamak için temin edilecek araçların tümü, düzenli ve eksiksiz olarak kontrolden geçmektedir. İnşaat faaliyeti yapacağınız alanı, kullanılacak malzemelerin ağırlığını, bomu uzatmak isteğiniz yüksekliği, taşımak isteğiniz maksimum yükü göz önünde bulundurarak kiralamak istediğiniz vincin belirlenmesi için destek alabilir, uygun bir araç kiralayarak inşaatınızın yapım aşamasını kolaylaştırabilirsiniz.

 

            Firmamız hizmet alanında yenilikçi ve kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir. Bu kapsamda personellerin tecrübesine dayanarak, sektörde hızlı bir şekilde büyümeyi hedeflemektedir. En önemli ise her daim müşterileri memnuniyeti ve firmamıza olan güveni arttırmak amaçlanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak ve bizimle çalışmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gönül Sofrası Aktepe’de kuruldu
Gönül Sofrası Aktepe’de kuruldu
Doğan Babacan son yolculuğuna uğurlandı
Doğan Babacan son yolculuğuna uğurlandı