İmplant Fiyatları

İmplant Fiyatları

İmplant Fiyatları
İmplant Fiyatları Admin
Bu içerik 463 kez okundu.

 

İmplant uygulamaları bir veya daha fazla diş kaybı yaşanması durumunda uygulanmaktadır. İmplant protez diş uygulamasıdır.

Günümüzde implant fiyatları merkezlere göre değişim göstermektedir. İmplant uygulamalarında ilk olarak diş eti kaldırılmakta ve kemik üzerinde delik açılmaktadır. Açılan delik diş kökünün sığacağı genişlikte olması gerekir. Diş kökü yuvasının üst bölümünde bulunan diş eti kısmı tekrar kapatılarak kaynatılmaktadır.

Çene kemiğiniz güçlü olmaması durumunda kemik güçlendirilerek uygulama gerçekleştirilir. İmplant kısa vadeli değil uzun vadeli bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu açıdan bakılırsa implant fiyatlarının yüksek olmadığı anlaşılacaktır. Sizde www.pourdent.com adresinden başvurarak fiyatlar hakkında genel bilgi alabilirsiniz.

Fiyat Aralığı

İmplant fiyatları günümüzde bütçenize uygun şekilde yapılabilmektedir. İmplant uygulaması diğer diş uygulamalarına göre en pahalı diş operasyonlarından bir tanesidir. Bununla beraber başarı oranı da en yüksek uygulamadır.

İmplant tedavisi ilk olarak pahalı gibi gözükse de sonraki süreçlerde sunacağı rahatlık ve faydaları düşünüldüğü zaman ücret küçük bir bedel olarak görülebilir. Diş eksikliği ele alındığı durumlarda eksikliği bir implantla tedavi edebilirsiniz. Bu uygulama daha uygun bir fiyat aralığında gerçekleştirilmektedir. Merkezimiz üzerinde gerçekleştirilen implant uygulamaları uzman hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır. Diş implantları güzel bakılır ve tertemiz tutulursa uzun yıllar kullanılmaktadır. İmplant uygulaması günümüzde pek çok hasta tarafından tercih edilen diş operasyonlarından bir tanesidir. Sizde bu uygulamadan yararlanarak sağlıklı ağız yapısına sahip olabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfalı sanatçı Halil Kendirli hayatını kaybetti
Şanlıurfalı sanatçı Halil Kendirli hayatını kaybetti
(ÖZET İZLE) Milan - Juventus maç sonucu: 1-1
(ÖZET İZLE) Milan - Juventus maç sonucu: 1-1