İkramlarınızı Süslü Kürdan ile süslemek için Tilkishop.com’a Gelin

Doğum günleri, yılbaşı kutlamaları, sevgililer günü hazırlıkları ve çeşitli özel günlerde kullanılabilen süslü kürdanları tilkishop.com da bulabilirsiniz

İkramlarınızı Süslü Kürdan ile süslemek için Tilkishop.com’a Gelin
İkramlarınızı Süslü Kürdan ile süslemek için Tilkishop.com’a Gelin zgtanitim
Bu içerik 0 kez okundu.

Süslü Kürdan, son yılların en moda süsleme malzemelerinden biri. Genellikle cupcake gibi küçük keklerin üstlerinde kullanılan süslü kürdanları çeşitli ikramlarda da kullanılırken görebilirsiniz. Mesela pastalar, yumuşak kurabiyeler, börekler… Uzun ya da kısa pek çok çeşidi olan süslü kürdanları eskisine göre çok daha farklı modellerde ve boyutlarda temin edebilmeniz mümkün.
Doğum günleri, Baby Shower partileri, yılbaşı kutlamaları, sevgililer günü hazırlıkları ve çeşitli özel günlerde kullanılabilen bu ekonomik ve fiyatına oranla çok kullanışlı olan süsleme ile misafirlerinizi en tatlı şekilde ağırlayabilirsiniz. Süslü kürdan modelleri bunların çok dışındaki alanlarda da kullanılmaya başlandı. Özellikle uzun olan modellerini açık alanda kutlama yaparken (düğün, nişan) kullananları görebilirsiniz. Kumsalda ya da çimenlik alanda yerde kullanılabilen bu süslemeler konseptinize çok farklı bir hava katıyor.
Genellikle beş ve katları şeklinde paketler halinde satılan süslü kürdan modellerini ihtiyaç duyduğunuz kadar satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Parti konseptlerinizde, kutlamalarınızda kullanabileceğiniz pek çok ürüne de ulaşabilirsiniz. Kürdanları cupcake kalıpları, cupcake standları ile birlikte kullanabilirsiniz. Renkli peçeleteler ile de masanızı ve sunumunuzu renklendirebilir, misafirlerinizi en şık biçimde ağırlamanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.
Süslü kürdanları offline mağazalardan satın alabileceğiniz gibi, tilkishop.com gibi online mağazalardan da satın alabilirsiniz. Ayrıca bu ürünün yanında satın almayı düşündüğünüz ya da aklınızda hiç olmayan ama gördüğünüzde çok hoşunuza gidecek ürünlere de göz atma fırsatı bulabilir ve adresinize teslim olarak indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Süslü kürdan dünyasına adım atmak sandığınızdan çok kolay. Artık tüm sunumlarınız eskisinden çok daha renkli olacak, hem de çok ama çok ekonomik fiyatlara. Aynı ikramlara farklı konseptler giydirebilir ve sandığınızdan çok daha çeşitli bir sunum masası ile misafirlerinizin karşısına çıkabilirsiniz.

 

Kaynak: Tilki Shop

tilkishop süslü kürdan parti sepeti parti shop
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı