İkinci El Lastik Çeşitleri ve Fiyatları | www.artvinticaret.com

Description: İkinci el lastik çeşitleri arasında aracınıza uygun olarak bulacağınız uzun ömürlü ve yıpranmamış oto lastikler uygun fiyatlarla www.artvinticaret.com adresinde.

İkinci El Lastik Çeşitleri ve Fiyatları | www.artvinticaret.com
İkinci El Lastik Çeşitleri ve Fiyatları | www.artvinticaret.com Admin
Bu içerik 240 kez okundu.

 

İkinci El Lastik

Lastik aracın yürüyen aksamını oluşturan adeta aracın ayakları görevini yapan parçasıdır. Lastiklerin uygun ortamda saklama koşulları sağlanır ve doğru kullanılır ise 10 yıl ömrü vardır. İkinci el lastik ömrünün 10 yıl olduğu Ankara Ticaret Odası tarafından doğrulanmıştır. Sıfır araç lastiklerinin yüksek fiyatı ikinci el piyasasının giderek gelişmesine neden olmuştur. Lastik fiyatlarındaki yüksek maliyet nedeniyle sürücüler ikinci el lastik alımına yönelmektedir.

İkinci el lastikler kullanım ömrü ve yıpranma açısında iyi kontrol edilerek alındığında uzun yıllar kullanabileceğiniz lastiklerdir. Aracınıza uygun ikinci el lastiği bulduğunuzda bazı kriterleri göz önünde bulundurarak lastikçinizle birlikte iyi bir kontrolden geçirerek satın alabilirsiniz. İkinci el lastikler internet sitelerinde de çok uygun fiyat ve garanti ile satışa sunulmaktadır. Çağımız teknolojisi internetten faydalanarak daha uygun fiyatlarla ikinci el lastik alabilirsiniz.

Oto Lastik Fiyatları

Otomobiller için üretilen lastik fiyatları, lastiğin markasına ve kalitesine göre farklılık gösterir. Oto lastik fiyatları otomobilin markasına ve uygun lastik modeline göre de değişir. Otomobil lastikleri oto yaz lastikleri, oto kış lastikleri ve oto dört mevsim lastikleri olarak farklı çeşittedir. Oto lastik fiyatları lastiğin uygun olduğu mevsime göre de değişir. Örneğin kış lastikleri biraz daha pahalı olmaktadır.

Dört mevsim lastikler bazı bölgeler için yaz ve kış kullanılabilecek lastikler olsa da çok kar ve buz yaşanan bölgelerde kış lastiği kesinlikle gereklidir. Her gün artan trafik yoğunluğu içerisinde güvenli bir sürüş sağlayabilmek için araç lastiklerinizin mevsime ve araca uygun olarak seçilmesi gerekir. Oto lastik fiyatları bütçeniz için önemli olsa da can güvenliğiniz için lastiğin kalitesi çok daha önemlidir.

İkinci El Lastik Seçimi

Lastik seçerken öncelikle aracınıza uygun lastiği seçmek çok mühimdir. Aracın marka ve modeline uygun lastik kullanımı aracın yol tutuşunu, direksiyon hakimiyetini etkileyeceğinden güvenli bir sürüş için uygun lastik seçimi en önemli unsurdur. İkinci el lastik alımında lastiğin aşınma seviyesini anlamak için birkaç farklı noktadan ana kanalların derinliğini ölçmelisiniz.

Yasal olarak minimum kanal derinliği 1,6 olmalıdır. Bunun yanı sıra lastik yanakları üzerinde genişleme, çatlak ve şekil bozukluğu gibi hasarların olmadığına dikkat etmelisiniz. Lastiğin yanağı üzerinde yer alan DOT kodunu kontrol ederek lastiğin yaşını öğreniniz. Lastik ömrü geçmiş ise bu ikinci el lastiği almayınız.

İkinci El Oto Lastik Hizmeti ve Fiyatları

Sıfır ya da ikinci el en kaliteli ve güvenli araç lastiği için www.artvinticaret.com internet sitesinden faydalanabilirsiniz. Piyasaya göre çok daha uygun fiyat ve cazip ödeme imkânları ile en kaliteli lastik hizmetini sunuyor. Güvenli ve garantili bir site olduğundan asla sorun yaşamadan araç lastiklerinizi değiştirebilirsiniz. İade garantisi ile sizi asla mağdur etmeyen site her marka ve modelde lastik hizmeti sunuyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli Kent Konseyi’nde seçim heyecanı
Denizli Kent Konseyi’nde seçim heyecanı
Denizli'de 1470 kursiyerden 3735 eser
Denizli'de 1470 kursiyerden 3735 eser