İki Tatlı Köpek Cinsi

İki Tatlı Köpek Cinsi
İki Tatlı Köpek Cinsi Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

 

  Köpekler insanların en sadık dostlarıdırlar. Evcil olan birçok hayvana göre çok daha itaatkâr, korumacı ve seven olurlar. Elbette ne kadar akıllı olduklarını da herkes bilir. O yüzden bir köpek alıp beslemek, onun zaman içerisinde büyüdüğünü görmek gerçekten harika bir şeydir. Hatta bazı insanlar için uzun yıllar yaşadıkları köpekler onların tamamen ilgi alanları olmaktadır.   Sadece köpekleri ile zaman geçirirler ve neredeyse onlarla yaşarlar. Birbirinden değişik köpek cinsleri bulunmaktadır. Burada önemli olan sizin ne istediğinizdir. Önce buna karar verip daha sonra satılık köpek cinslerinden bir tanesine sahip olunabilir. Fiyatları ise hayvanların cinslerine göre de değişmektedir. Aynı zamanda özelliklerine göre de satılık köpek cinsleri yine fiyat konusunda bir takım farklılıklar oluşmaktadır.  

 Chow Chow cinsi köpekler

  Bu cins köpekler oldukça usludurlar. Özellikle sahiplerine karşı çok korumacı davranırlar. Yabancılara karşı sahiplerini koruma adına bazı zamanlar saldırganlaşabilirler. Fakat genel anlamda bu güzel görünümlü akıllı hayvanlar uysal bir davranış sergilerler. Bu satılık chow chow cinsi köpeklerden rahat bir şekilde alabilirsiniz.   En çok da kendisine bir yoldaş arayan ya da bir arkadaş arayan herkes adına en uygun köpek cinslerinden biri olduğu söylenebilir. Genel olarak tüm aileye bağlı olan bu köpeklerin biraz inatçı olduklarını da söylemek gerek. Fakat bu inat sadece dışarıya karşıdır ve aile için bu tür bir sorun yaşanmaz. Yeme, içme ve tuvalet ihtiyaçlarında ise bu satılık chow chow cinsi köpekler ev kurallarına çabuk adapte olurlar ve hızlı öğrenme yeteneklerine sahiptirler.  

 Satılık Maltese Terrier

  Pamuk gibi beyaz tüyleri ve küçük tatlı halleri ile evde beslenebilecek en uygun köpek cinsleri arasında yer almaktadır. Oldukça uysal bir hayvandır ve sahibine karşı itaatkâr bir yapısı vardır. Yabancı kişilere karşı bu satılık maltese terrier cinsleri sahibini korumacı davranabilir. Aynı zamanda ev içinde tüm aile bireylerine karşı sakin bir yapı ile yaklaşır ve oyunu seven bir köpektir. Gönül rahatlığı içerisine bu satılık maltese terrier cinsi köpeği alabilir ve evde besleyebilir. Verilmesi gerekilen bütün eğitimler çok kısa bir süre içerisinde öğretilebilir. Akıllı olmalarının yanı sıra üstelik sahiplerine çok güzel bir yoldaş olurlar.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı