İdrar Kaçırma Sorunu İçin Mono Sağlık Tek Adres

İdrar Kaçırma Sorunu İçin Mono Sağlık Tek Adres
İdrar Kaçırma Sorunu İçin Mono Sağlık Tek Adres Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

İstemeyerek ve istem dışı olarak yapılan idrar kaçırma rahatsızlığı birçok bayan için utanç verici bir olaydır. Bu durum bayan için hijyenik şartları zorlamaya ve sağlık konusunda fazla tedbiri davranamama teşvik etmektedir. Ancak Mono Sağlık hastanesinde yaş kaç olursa olsun idrar kaçırma operasyonu doktor onay verdiği sürece yapılmaktadır. Uzman doktorun operasyona onay vermesi için alttan muayene yapması gerekmektedir. Yaptığı muayenede mesane aşağı sarkmış ise en kısa sürede idrar kaçırma ameliyatını gerçekleştirerek hastayı sağlığına kavuşturur.

Yapılan ameliyat da doktor hastanın sarkan idrar kanalını yukarı olması gereken yere taşır ve uygu sabitler. Bu operasyon 5 dakika kadar kısa bir zamanda yapılır. Hasta ameliyat sonrasında kalıcı olarak tedavi olmuş olur. İdrar kaçırma durumları Obezite, kabızlık, aşırı sayıda olan gebelik, menopoz başlangıç zamanları, genetik gelen nedenler olabilmektedir.

Sezaryen Doğum Gerektiren Nedenler

Her anne sağlıklı doğum şeklinin normal doğum olduğunu bilmektedir. Bu sebeple çoğu anneler doğum şekillerinin normal doğum yani vajinal doğum olmasını istemektedir. Bu doğum şekli ile hem ameliyat gibi ağır yaralar oluşmamakta hem de anne doğum sonrası kendisini daha kolay toparlamaktadır. Ancak bazı anneler normal doğumdan korktuğu için bazı annelerinde normal doğum anında ya da 34. Haftadan sonraki gelişen aksililer sonucunda sezaryen doğum yapmak orunda kalmaktadır.  

Mono Sağlık hastanesinde yapılmakta olan sezaryen doğumlarda verilen ani kararların en çok karşılaşıldığı durumlar ya bebeğin susuz kalması ya da bebeğin ters gelmesi durumudur. Bu durumda hem anne adayı hem de bebek hayati tehlike içinde kalabilmektedir. Mono Sağlık da bulunan uzman doktorlar her ameliyattan başarılı ve olumlu olarak çıkmaktadır. Annelerde bebeklerde sağlıklı olarak hastaneden ayrılmaktadır.

Kürtaj İçin Mono Sağlık Kliniği

Mono Sağlık kliniğine istem dışı kalınan gebelik ve ya düşük gibi sonuçlarla gelindiğinde kürtaj işlemi yani rahim içi temizleme uygulaması yapılmaktadır. Yapılan bu uygulama en hijyenik ortamda uzman doktorlar tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle İzmir kürtaj arayışlarında Mono Sağlık Hastanesi verdiği en kaliteli hizmetleri ile sık duyulan isim olmaktadır.

Kadın hastalıkları gibi tümü konularla ilgili daha detaylı bilgi almak için Mono Sağlık hastanesine ait olan 0232 440 90 90 - 0544 346 63 36 numaralını arayabilir ve randevu alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı