Hüseyin Koçarslan'ın İlk Kitabı "İki insan iki kader" Çıktı

Gaziantepli amatör yazar Hüseyin Koçarslan'ın ilk kitabı olan "İki insan iki kader" Serencam yayınevinden çıktı.

Hüseyin Koçarslan'ın İlk Kitabı
Hüseyin Koçarslan'ın İlk Kitabı Admin
Bu içerik 893 kez okundu.

 

İngiliz roman ve oyun yazarı Edward Bulwer-Lytton aslında bu kitabı özetleyen şu cümlesini yılar öncesinden söylemiştir; “İyi bir kitap, gerçek bir hazinedir.”

Bu kitap hem Gaziantep yöresini hem de eski yaşantılarımızı anlatan, samimi bir dille yazılmış, sizi maziye götürecek bir kitaptır. Kitabı okurken kendinizden bir şeyler bulabilirsiniz.

İki insan iki kader kitabın yazarı Hüseyin Koçarslan, ele aldığı konular ve hikayelerle bize geçmişten ışık tutmayı amaçlıyor.

Serencam yayınevi tarafından yayınlanan kitap, aynı zamanda yazarın ilk kitabı olma özelliği taşıyor. Kitabın yazarı Hüseyin Koçarslan, ikinci kitabın hazırlığında olduğunu ifade etmiştir.

Bununla birlikte Hüseyin Koçarslan; “Yazdıklarım her yaştan herkesin okuyacağı türden konu başlıklarının her biri ayrı bir yaşamı, yaşanılmış bir olayı anlatırken akıcı ve sürükleyici bir dil ve üsluba dikkat ederek siz okuyucularıma saf ve amatör bir gayretle yazmaya çaba sarf ettim." şeklinde açıklama yaparak yazılarının devam edebilmesi için çalışmalarına devam ettiğini dile getirmiştir.

Kitabı Satın Almak için Lütfen TIKLAYINIZ

Hüseyin Koçarslan İki insan iki kader
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Wayne Williams Kimdir?
Wayne Williams Kimdir?
Denizli'de Kadın Meclisi'nden kadına yönelik şiddete karşı tepki
Denizli'de Kadın Meclisi'nden kadına yönelik şiddete karşı tepki