Huawei P10, 600 Euro’dan ön siparişe sunuldu

Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan modellerden biri olan Huawei P10, normal fiyatının 50 Euro altına ön siparişe sunuldu. İşte konu hakkındaki detaylar.

Huawei P10, 600 Euro’dan ön siparişe sunuldu
Huawei P10, 600 Euro’dan ön siparişe sunuldu Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Mobil Dünya Kongresi’nde öne çıkan modellerden birisi de Huawei’nin yeni amiral gemisi modeli P10’du. Huawei P10, MWC sonrasında İspanya ve Hollanda gibi ülkelerde ön siparişe sunulmuştu.

Çin’in önde gelen akıllı telefon üreticisi, Huawei P10 fiyatını Mobil Dünya Kongresi’nde gerçekleşen konferansında 650 Euro olarak lanse etmişti. Fakat telefonun Hollanda ve İspanya’da açıklanan ön sipariş fiyatları, bu fiyatın da üzerindeydi. Bu durumun Avrupa genelinde böyle olacağı düşünülürken Almanya’dan gelen haber, Huawei P10 almayı düşünenleri rahatlattı.

Geçtiğimiz gün Almanya’da ön siparişe sunulan Huawei P10. Mobil Dünya Kongresi’nde duyurulan fiyatın da 50 Euro altında, 600 Euro’dan satışa sunuldu.
Bu durum, Huawei P10’un fiyatının bölgelere göre değişiklik göstereceğinin de en önemli belgesi oldu.

Malum ülkemizdeki döviz kurunun çok yüksek olduğunu göz önünde bulundurursak, 50 Euroluk bir indirimin bile ülkemizde 250-300 TL arasında bir oynama yapacağını söyleyebiliriz.

Özellikle iPhone 8 ve Galaxy S8 için ortalarda dolaşan, 1000 Dolar, 800 Euro gibi fiyatların gerçeğe dönüşmesi durumunda, P10 kullanıcılar için iyi bir alternatif olarak ön plana çıkıyor.

Şu an için ön sipariş aşamasında bulunan telefonun 20 Mart itibariyle bölgesel bazda satışa sunulması bekleniyor. Huawei P10’un ilk olarak satışa sunulacağı bölgeler arasında Türkiye’de bulunuyor.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek