Hollande ve Merkel Çok hızlı Avrupa konusunda görüştü

Avrupalı ​​liderler, Versailles Sarayı'ndaki bir mini zirvede "çok hızlı Avrupa" çağrısında bulundular.

Hollande ve Merkel Çok hızlı Avrupa konusunda görüştü
Hollande ve Merkel Çok hızlı Avrupa konusunda görüştü Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Fransız cumhurbaşkanı Francois Hollande , Almanya'nın Başbakanı Angela Merkel'e katılarak bazı güçlü ülkelerin diğerlerinden daha hızlı hareket edebilmesi gerektiğini söyledi.

Liderler, bloğun önerdikleri değişiklikler olmadan bloğun hızını kaybedebileceğini ve Hollande, sendikanın kendisinin geleceği konusunda uyarıda bulundu.

Bay Hollande, "Birlik tekdüzelik değildir ve başkalarını dışlamamış ve karşı koyabilecek başkaları olmadan bazı ülkelerle daha hızlı ve daha güçlü olabilmem için yeni işbirliği biçimleri talep etmemin nedeni de budur" dedi.

Bayan Merkel şunları söyledi: "Bazı ülkeler katılmak istemese de bazı ülkelerin önüne geçme cesaretine sahip olmalıyız: farklı hızlarda bir Avrupa gereklidir, aksi halde sıkışıp kalırız."

İki lider, Paris yakınlarındaki zengin sarayda görüşmeler yapmak üzere İtalya Başbakanı Paolo Gentiloni ve İspanya Başbakanı Mariano Rajoy ile bir araya geldi.

Toplantıları, bu hafta Brüksel'de düzenlenecek AB Konseyi toplantısının ve 25 Mart'ta Roma Antlaşmasının 60. yıldönümünde gerçekleşecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor