Hollande ve Merkel Çok hızlı Avrupa konusunda görüştü

Avrupalı ​​liderler, Versailles Sarayı'ndaki bir mini zirvede "çok hızlı Avrupa" çağrısında bulundular.

Hollande ve Merkel Çok hızlı Avrupa konusunda görüştü
Hollande ve Merkel Çok hızlı Avrupa konusunda görüştü Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Fransız cumhurbaşkanı Francois Hollande , Almanya'nın Başbakanı Angela Merkel'e katılarak bazı güçlü ülkelerin diğerlerinden daha hızlı hareket edebilmesi gerektiğini söyledi.

Liderler, bloğun önerdikleri değişiklikler olmadan bloğun hızını kaybedebileceğini ve Hollande, sendikanın kendisinin geleceği konusunda uyarıda bulundu.

Bay Hollande, "Birlik tekdüzelik değildir ve başkalarını dışlamamış ve karşı koyabilecek başkaları olmadan bazı ülkelerle daha hızlı ve daha güçlü olabilmem için yeni işbirliği biçimleri talep etmemin nedeni de budur" dedi.

Bayan Merkel şunları söyledi: "Bazı ülkeler katılmak istemese de bazı ülkelerin önüne geçme cesaretine sahip olmalıyız: farklı hızlarda bir Avrupa gereklidir, aksi halde sıkışıp kalırız."

İki lider, Paris yakınlarındaki zengin sarayda görüşmeler yapmak üzere İtalya Başbakanı Paolo Gentiloni ve İspanya Başbakanı Mariano Rajoy ile bir araya geldi.

Toplantıları, bu hafta Brüksel'de düzenlenecek AB Konseyi toplantısının ve 25 Mart'ta Roma Antlaşmasının 60. yıldönümünde gerçekleşecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek