Hollande ve Merkel Çok hızlı Avrupa konusunda görüştü

Avrupalı ​​liderler, Versailles Sarayı'ndaki bir mini zirvede "çok hızlı Avrupa" çağrısında bulundular.

Hollande ve Merkel Çok hızlı Avrupa konusunda görüştü
Hollande ve Merkel Çok hızlı Avrupa konusunda görüştü Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Fransız cumhurbaşkanı Francois Hollande , Almanya'nın Başbakanı Angela Merkel'e katılarak bazı güçlü ülkelerin diğerlerinden daha hızlı hareket edebilmesi gerektiğini söyledi.

Liderler, bloğun önerdikleri değişiklikler olmadan bloğun hızını kaybedebileceğini ve Hollande, sendikanın kendisinin geleceği konusunda uyarıda bulundu.

Bay Hollande, "Birlik tekdüzelik değildir ve başkalarını dışlamamış ve karşı koyabilecek başkaları olmadan bazı ülkelerle daha hızlı ve daha güçlü olabilmem için yeni işbirliği biçimleri talep etmemin nedeni de budur" dedi.

Bayan Merkel şunları söyledi: "Bazı ülkeler katılmak istemese de bazı ülkelerin önüne geçme cesaretine sahip olmalıyız: farklı hızlarda bir Avrupa gereklidir, aksi halde sıkışıp kalırız."

İki lider, Paris yakınlarındaki zengin sarayda görüşmeler yapmak üzere İtalya Başbakanı Paolo Gentiloni ve İspanya Başbakanı Mariano Rajoy ile bir araya geldi.

Toplantıları, bu hafta Brüksel'de düzenlenecek AB Konseyi toplantısının ve 25 Mart'ta Roma Antlaşmasının 60. yıldönümünde gerçekleşecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
uguz42429     2018-05-21 1000000takipci 1000000fotografimi begeniistiyorum
Ömer Yiğit     2018-05-12 Nova, son derece profesyonel bir çeviri ofisi. Herkese tavsiye ederim.
Acracr     2018-05-04 Alışveriş yapmadan önce ekşide ve şikayet var da arattım mosmoda.com ile aynı şirket dolandırıcı diye yorum yapıldığından vazgeçtim..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Merkez Bankası baskı altında hareket ediyor, anahtar oranını artırıyor ve döviz kurunun yükselmesine yardımcı oluyor
Türk Merkez Bankası baskı altında hareket ediyor, anahtar oranını artırıyor ve döviz kurunun yükselmesine yardımcı oluyor
İsrail Parlamentosu,
İsrail Parlamentosu, "Ermeni soykırımı tartışması" nı gündeme getirdi