takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
 Hidrolik Asansörler ve Kullanım Alanları

Hidrolik Asansörler ve Kullanım Alanları

Hidrolik Asansörler ve Kullanım Alanları
Hidrolik Asansörler ve Kullanım Alanları Admin
Bu içerik 506 kez okundu.

 

Asansör günlük yaşamın en önemli cihazlarından birisidir. Royalasansor.com sitesi yılların vermiş olduğu deneyim ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak kaliteli projeler geliştiriyor. Sitede binanız için tercih edilebilecek yük asansörleri, monsarj asansörleri ve hidrolik asansörler bulunuyor. Birçok önemli belge, sertifika ve referansa sahip olan firma sayesinde gerçek teknolojik sistemlerle uyumlu olan üstün kaliteli asansörler hakkında bilgi alabilirsiniz. Tanıtılan asansörler arasında yer alan yük asansörleri ise 2000 kg'a kadar ağırlıkları taşımak için tasarlanıyor. Alışveriş merkezi depo ve çeşitli fabrikalarda kullanılabiliyor.

Monsarj Asansörleri ve Kullanım Alanları

Firmanın üretmiş olduğu kaliteli asansörler arasında monsarj asansörleri de yer alıyor. Bu asansörler restoran, villa ve otel gibi lüks mekanlarda bardak, tabak, kaşık, tepsi ve çatal gibi mutfak malzemelerinin taşınması için üretilmiştir. Bu asansörlere insanlar binemediği için yalnızca mutfak malzemeleri yerleştiriliyor. Taşıma kapasiteleri 250 kg'a kadar çıkabiliyor. Otel işletmecilerinin tercih edebileceği bu tür asansörler sitenin tasarımları arasındadır.

Hidrolik Asansörler ve Kullanım Alanları

Özellikle ağır yüklerin yüksek katlara taşınmasını kolaylaştırmak için üretilen asansörlere ihtiyacınız varsa, hidrolik asansörler bu ihtiyacınızı fazlasıyla karşılıyor. Firma tarafından üretilen bu asansörler 10.000 kg ile 90.000 kg arasında olan ağır yükleri taşıyabiliyor. İnşaat ve tadilatları tamamlanmamış binalarda kullanılabilir.

İnsan Asansörleri

Bunların yanı sıra sitede normal insan asansörleri de mevcuttur. Kamu binalarında ve yüksek katlı binalarda kullanılan insan asansörlerinin kapasitesi ise 1000 ile 1700 kg'a kadar ulaşabiliyor. Yani bu asansörler 20 kişilik insan alma kapasitesine sahip olabiliyor.

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye normalleşmenin ortasında virüs denetimlerini sıkılaştırıyor
Türkiye normalleşmenin ortasında virüs denetimlerini sıkılaştırıyor
Aşı ile hastaneye yatışlar önleniyor
Aşı ile hastaneye yatışlar önleniyor