Hidayet Kadiroğlu ve Hedefleri

Hidayet Kadiroğlu, Elvan Şirketler Grubu’nda CEO’luk görevini üstlenirken; iç piyasada yer alan muadil markalara göre, farklı bir stratejiyi kendisine şiar edinerek yurtdışına ihracat yapılması gerektiğini bilir.

Hidayet Kadiroğlu ve Hedefleri
Hidayet Kadiroğlu ve Hedefleri zgtanitim
Bu içerik 0 kez okundu.

Hidayet Kadiroğlu, Elvan Şirketler Grubu’nda CEO’luk görevini üstlenirken; iç piyasada yer alan muadil markalara göre, farklı bir stratejiyi kendisine şiar edinerek yurtdışına ihracat yapılması gerektiğini bilir. 62 yıl evvel kurulan şirket, babadan oğlu geçen serüveni temsil edip; dünya genelinde 100’ün üzerindeki ülkeye şeker, çikolata, gıda ihracatı yapar. Şirketin toplum gelirinin yüzde doksanlık payı, yurtdışına gönderilen ihraç ürünlerinden elde edilir; dolayısıyla şirketin bu özelliğine paralel olarak sektör içerisinde farklı bir yere sahip olduğunu, rahatlıkla iddia ederiz.

Hidayet Kadiroğlu ve Şirket Planı

Hidayet Türkoğlu, her yıl yüzde 20 şirket büyüme payıyla hareket edildiği takdirde gelecek yıllar için halihazırda hakimi olduğu Orta Asya pazarına ek olarak Hindistan ve Çin pazarına girmeyi hedeflerken; bu bağlamda yıllık 200 Milyon Dolar olan ihracat gelirinin ciddi oranda artacağından emin olabiliriz.

Hidayet Kadiroğlu

Hidayet Kadiroğlu tarafından başkanlığı yapılan Elvan Gıda, halihazırda 700 farklı çeşitteki ürünleriyle Türkiye’nin gıda anlamında dev firmalarından birisi olurken; firmanın sosyal sorumluluk projelerine gereken değeri vererek hareket ettiğini, Türkiye ile Afrika ülkelerinde faaliyete sokulan ‘’zeka okulları’’ sayesinde görüyoruz. Hidayet Kadiroğlu’nun başını çektiği proje, bölgede yaşanan küçük çocukların hiçbir kayba uğramadan sistemin içine dahil edilmesini; böylelikle ülke gelişimine, insanlığa artı değer sunmasını hedefler. Bu bakımdan hem şirketin hem de projeyi yürüten Kadiroğlu’nun doğrudan tebrik edilmesi gerekir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosu açıklandı
U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosu açıklandı
Cüneyt Çakır, Rusya-Mısır müsabakasında 4. Hakem olarak görev yapacak
Cüneyt Çakır, Rusya-Mısır müsabakasında 4. Hakem olarak görev yapacak