takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
 Hibe Duyuruları

Hibe Duyuruları

Hibe Duyuruları
Hibe Duyuruları Emre
Bu içerik 1058 kez okundu.

Ulusal ve uluslararası alanda hibe duyurusu için gerekli olan son güncel bilgeleri Youth Projects Group üzerinden alabilirsiniz. Avrupa, Japonya ve ABD büyük elçiliği kapsamında son gelişmelerin verildiği yeni hibe duyuruları paylaşılmaktadır. 

AB Hibe Duyuları 

Avrupa Birliği kapsamında açıklanmakta olan hibe duyuruları için gerekli olan detaylı incelemeler yapılarak, kısa zamanda program hakkında bilgi verilmektedir. Dünya üzerine gelişmekte olan birçok hibe projesi ulusal ve uluslararası platformlar üzerinden incelenerek, 2020 son gelişmelerle birlikte aktarılmaktadır. Avrupa birliği hibe projeleri kapsamında, katılımcıların ve kamunun bilgi alabileceği detaylı açıklamalar için kategoriler üzerinden araştırma yapabilir, destek ve çağrı alanındaki güncel maddeleri öğrenebilirsiniz. 

Proje Ve Hibe Başvuru Duyuruları 

Son çağrılar ve açılan hibe projeleri kapsamında, 2020 yılındaki gelişmelerin hibe duyurusu başlığı altında toplandığı Youth Projects Group, katılımcıların kısa zamanda bilgi edinebilecekleri güvenilir kaynakları tek bir çatı altında toplamıştır. AB ve ABD kapsamındaki gelişmeler, başvuru tarihleri ve program detayları için duyuru ekranından takip sağlayarak, yeni gelişme alanlarını inceleyebilirsiniz. 

2020 Uluslararası Hibe Duyuları 

2020 Uluslararası hibe duyuruları kapsamında, AB, ABD ve UDAP da dahil olmak üzere gelişmekte olan bütün projeler aynı çatı altında toplanarak, katılımcılara bilgi aktarılması sağlanmaktadır. Mikro proje teknik, EIG Concert ve gençlik köprüsü kapsamında başvuru tarihleri, hibeler ve son başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Borç verenler şubelerini kesmeye devam ediyor
Borç verenler şubelerini kesmeye devam ediyor
Mülteci takımındaki tüm sporcular açılış törenine katılacak
Mülteci takımındaki tüm sporcular açılış törenine katılacak