Her yerde takibe devam edin

Her yerde takibe devam edin
Her yerde takibe devam edin Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

Telefon takip programı her geçen gün biraz daha gelişerek devam edip yeni özellikler ve sunduğu hizmet ile müşterileri memnun etmeye devam ediyor. İzleme yazılımı olarak kayda geçen bu program bir yandan da casus yazılım olarak da bilinmektedir. Mspy adındaki yazılım internet üzerinden çalışarak takip edilip kayda geçen tüm bilgileri internet üzerinden takip eden cihaza yönlendirmektedir.  Telefon takip programı internet ile çalışmasından dolayı internet bağlantısı olan her yerde herhangi bir sorun olmadan çalışmaktadır. Yani dünyanın neresinde olursanız olun internet bağlantısı olduğu takdirde mspy tarafından bilgiler gönderilmeye devam edilecektir.

İnternet mecburi olarak gerekiyor

İzleme sistemi ne konum ne de hücresel ağ bağlantılarına bağlı olarak çalışmadığı için operatörler konusunda herhangi bir sorun yaşamamaktadır. Bilgilerin alınması için sadece bir internet bağlantısı olması gerekir hem takip eden hem takip edilen için. Android telefon takip programı her sürümde çalışmamaktadır. Bu konuda mspy programı tarafından gelen uyarıda  android cihazın 4 ve üzeri yazılıma sahip olması gerekiyor. Ancak iOS cihazlarda durum biraz daha farklı oluyor. iOS 6 ile 9.1 arasındaki sürümlerde çalışmaktadır. Bu konuda tedirginlik yaşıyorsanız yapmanız gereken tek şey mspy sitesine giriş yaparak oradan telefonunuzun modelini seçerek uygun olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Jailbreak ve root olayında ise mspy programı tarafından sunulan özelliklerde artış yaşanıyor. Bu iki işlemde cihazda bazı yasakların kaldırılarak telefona tam erişim sağlaması nedeniyle kısıtlamalar kalkınca takip edilebilecek özellikler de artıyor.

Her yerde takip etmeye devam edebilir

Takip konusunda sınır tanımayan uygulama gerek whatsapp takip gerek se SMS takibi olsun birçok konuda kullanıcısına bilgi göndererek her yerde takip edebilmesini sağlıyor. Her bir bilgiyi de kategorilere ayırdığı için ve kontrol paneli de Türkçe olması nedeniyle kullanıcılarına daha da kolaylık sağlıyor. Tek bir tarayıcı ile onlarca cihaz elinizin altında olup o cihazlara müdahale bile edebileceksiniz. Ancak tüm bu işlemler yasal bir çerçevede gerçekleşmekte olup bu konuda dikkatli olunması gerekiyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort