Her Türlü Dekorasyona Uygun Avize Tasarımları

Her Türlü Dekorasyona Uygun Avize Tasarımları

Her Türlü Dekorasyona Uygun Avize Tasarımları
Her Türlü Dekorasyona Uygun Avize Tasarımları Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

Avize modelleri sadece aydınlatıcı unsurlardan değil, hiç kuşkusuz ki dekorasyonlarımızı da desteklediğimiz modellerdendir. Bu yönden avizeleri hiçbir şekilde küçümsememek gerekir. Bir avizenin camının kalitesi, yoğunluğu,  tasarımı topak mı,  buzlu mu, şeffaf mı ışığı bu konular avize seçerken önem taşıyan konulardandır.  Öte yandan ışığı geçirgenlik derecesi, bulunduğu mekana yeterliliği ve elbette ki tasarımının uyumu o kadar önemlidir ki zira sizi bulunduğunuz mekana ısındırabilir ya da hatta nefret bile ettirebilir.

Bunun tarihte bilimsel açıklamaları bile yer almaktadır. Örneğin uzun süre boğucu ve aşırı loş ışık veren avize modelleri altında yaşayan ve bu tarz ışıklara maruz tutulan insanların morallerinde belirli oranlarda düşme olduğu saptanmıştır. Diğer yandan bir çok insanın üzerinde yapılan araştırmalarda beyaz ışıkların (florasan ışığı) hastaneleri ve sağlık kurumlarını anımsattığından bu tarz ışıklara sahip mekanlarda fazla kalmak istemedikleri de saptanmıştır.  Bu ve benzeri nedenlere bağlı olarak mekanlarımızdaki ışığın üzerimizde olumlu ya da olumsuz etkiler bıraktığını belirtmek isteriz.

Bu nedenle sizlerde sevdiğiniz ışık dağılımını saptayarak mekanlarınızda bu tarz aydınlatmalardan kullanabilirsiniz. Online avize satışı yapan sitemize gelerek sarkıtlardan, plafonal ışıklardan, göbek şeklinde tavana raptedilen avizelerden, kristal avizelerden, basit sarkıt lambalarından satın alabilirsiniz. Yine mekanlarınız için spot aydınlatmalarından, yerden aydınlatmalardan, ya da gizli aydınlatma, aplik ve abajur grubumuzdan sevdiğiniz türlerde aydınlatma seçimleri yapabilirsiniz. Şeffaf karpuz ya da camlara sahip olan ışıklar elbette ki mekanlarınızı daha çok aydınlatacaktır. Öte yandan çatlatmalı, damarlı karpuzlara sahip olan aydınlatmalar elbette ışığı biraz daha kırabilir. Işık derecesiniz daha dingin ve hafif kırık olmasını tercih ederseniz hafif renklendirilmiş ürün grubundan da tercih edebilirsiniz.  Tüm bu modellerimizi avize sitemize gelin ve tüm ürün grubumuzu görün deriz…

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort