Her Gün İçin Google Ben Neredeyim Diye Sorun

Her Gün İçin Google Ben Neredeyim Diye Sorun

Her Gün İçin Google Ben Neredeyim Diye Sorun
Her Gün İçin Google Ben Neredeyim Diye Sorun Harun antepli
Bu içerik 1890 kez okundu.

                                 

Siteleri geliştirmenin en iyi yolu onlar üzerinde sabır göstermek ve çaba harcamaktır. Bir sitenin gelişimi de birçok şey gibi bunlara bağlı olarak ilerlemektir. Bu yüzden Google ben neredeyim sorusu gelişimi etkilemektedir. Gelişimi etkileme sebebi de günlük olarak sitenize verdiğiniz önemi göstermekte ve sürekli konumunuzu kontrol edip gelişmenizi sağlayacaktır. Her gün çok gerilerde bile olsanız bir bir ilerleyerek çok daha ilerilere gelebilirsiniz. Sitesini ileriye taşıma hayali kuran birçok site sahibi bunu kısa sürede gerçekleştirmek istediği için kısa sürede gerçekleştiremediği takdirde üzüntüye kapılmakta ve hedeflerinden vaz geçmektedir. Bu doğru bir durum değildir çünkü site geliştirmek hiç de basit bir iş değildir. Her ülkenin pazarı içerisinde güçlü siteler bulunmakta ve bu siteler yarış içerisinde olmak zor olmaktadır. Bunlarla birlikte sürekli olarak yeni sitelerde piyasada yer edinmekte ve haliyle rekabet çok üst düzeye çıkmaktadır. Bu yüzden diğer kişilerden ayrılmanın yolu günlük kontroller ve çabalar olacaktır.

Sıra Bulucu Size Yerinizi Gösterir

Diğer sitelerden ayrılmak, daha iyi konuma gelmek için yer tespiti yapılmalıdır ve bu yer tespiti için de sıra bulucu kullanılabilir. Yerinizi görmenin en iyi aracı budur çünkü sıranızı bulmanıza yardım eden bu kaynaklar size çok pratik olarak sonuç verir arama işlemleri oldukça kolaydır. Sitenizin adresi ve anahtar kelimeler girilerek arama gerçekleştirilir, arama sonucu çok bekletmeden epey kısa süre içerisinde karşınıza gelir ve sitenizin hangi konumlarda gösterildiğini görebilirsiniz, bunu çeşitli yazılarınız için tek tek deneyebilirsiniz.

Karşılaştığınız Google Sıralama Sonuçları sizi üzmemeli

Sonuçlar site sahiplerinin karşısına geldiği takdirde sonuçlar memnun edici de olabilir memnun edici olmayabilir de. İki faktörde de üzülmeye ya da çok mutlu olmaya yer yoktur çünkü bu iş için ciddi bir başarı elde edilmek isteniyorsa her zaman için çalışmalara devam edilmelidir. İyi konumda olduğunu düşünüp çalışmalar bırakıldığı takdirde bir başka site kolayca önünüze geçebilir. Her gün tekrarlı olarak sorularınızı, sorgulama ve aratmalarınızı yapmanız önem taşımaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere