Hazır Ofis Kiralama

Hazır Ofis Kiralama Hazır Ofis Kiralama

Hazır Ofis Kiralama
Hazır Ofis Kiralama Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

Her alanda insanların işlerinin kolaylaşması ve maddi giderlerinin aşağı çekilmesine yönelik çeşitli uygulamalar oluşturulmuştur. Bunlardan biri de Hazır Ofis Kiralama sistemidir. Peki, bu sistem nasıldır ve nasıl bir işleyişe sahiptir? Bugün hizmet verdiğiniz sektör içinde mutlaka müşterilerinizle az da olsa görüşmeler yapmak ve kendi yerinizde onları ağırlamak durumundasınız. Ticaretin bir gerekliliği olan toplantılar için kendinize bir ofis tutmak, dekore etmek, giderlerini karşılamak ve benzeri durumlarla başa çıkmak sizlere oldukça pahalıya mahal olacaktır. Ancak Hazır Ofis kiraladığınızda sadece ofisin aylık kira bedelinden sorunlu olarak elektrik, su, ofis giderleri gibi sayılabilir birçok giderden kendinizi kurtarmış olacaksınız. Bu durumda direk olarak kazancınıza adapte olabilecek ve olası giderleri düşünmekten motivasyon düşüklüğüne de girmemiş olacaksınız. Sayılabilir oldukça fazla artısı olan Hazır Ofis Fiyatları bakımından da sizlere avantaj sağlayacağına emin olabilirsiniz.

 

Hazır Ofiste Ne Gibi Hizmetler Var?

 

Bu sistem öncelik olarak sizlere prestijli bir adres olanağı sunmaktadır. Şehrin merkezinde lüks bir plaza içinde tarafınıza ayrılacak olan Hazır Ofis, müşterilerinize karşı iyi bir itibar kazanabilmeniz adına tam donanımlı lüks mobilyalarla dekore edilmiştir. Bilgisayarınızı alıp, dilediğinizde ofisinizi kullanmaya hakkınız olmakla birlikte gün içinde ofisinize hiç uğramaya bilir, sizin için çalışacak olan deneyimli sekreterinizden işleyişinizi organize etmesini talep edebilirsiniz. Malte Business Center gibi firmalarda alacağınız Hazır Ofis Kiralama hizmetinde isterseniz dilediğiniz bir telefon hattı şirket bünyesine taşınabilir isterseniz de hizmet aldığınız plazanın kurumsal bir hattı adınıza tahsis edilebilir. Bu doğrultuda sekreteriniz adınıza gelen tüm aramaları şirket isminizi vererek yanıtlayacak ve bütün bilgileri not ederek anlık şekilde tarafınıza ulaştıracaktır. Dilediğinizde plazanın toplantı odalarını kullanabilecek, sınırsız çay ve kahve servisinden yararlanabileceksiniz. Siz ofis dışındayken gelen konuklarınız plaza girişinde eğitimli güvenlik görevlileri tarafından karşılanır ve ilgili birime haber verilerek ofisinize yönlendirilir. Bu aşamada sekreteriniz sizi bilgi vererek gelecekseniz konuğunuza ikramda bulunur ve beklemesini rica eder ama gelemeyecek durumda iseniz yine konuğunuz en iyi şekilde ağırlanır ve uygun bir dille ofis dışında olduğunuz söylenerek uğurlanır. Plazanın tüm giriş katlarına parmak izi sistemiyle giriş yapılır ve güvenlik en üst seviyede tutulur. Ofisinizde yer aldığınız sürece internet, tv, temizlik gibi hususlardan yararlanabilir ve sadece işinize odaklanabilirsiniz.

 

Alacağım Tüm Hizmetler Aylık Kira Bedeline Dahil mi?

 

Normal bir ofis kiralamayı düşündüğünüzde kurulum ücretini hesaba katmadan aylık giderinizin 5.000.00 TL ile 10.000.00 TL arasında olacağı tartışmasız bir gerçektir. Bu rakam çalıştırdığınız personel sayısına göre artabilir ama asla aşağı düşmez. Ancak Hazır Ofis Kiralama Fiyatları konusunda alacağınız her hizmet talep edilen kira bedelin içinde olup, sizlerden kesinlikle ekstra bir bedel istenmemektedir. Dolayısıyla genel açıdan bakıldığında Hazır Ofis kullanıcısına ciddi oranda kazanç sağlayan bir sistemi içerdiği gibi kişiyi büyük bir stresten de kurtararak, verimli çalışmasına ön vermektedir.

Daha fazla bilgi için http://hazir-ofis.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
uguz42429     2018-05-21 1000000takipci 1000000fotografimi begeniistiyorum
Ömer Yiğit     2018-05-12 Nova, son derece profesyonel bir çeviri ofisi. Herkese tavsiye ederim.
Acracr     2018-05-04 Alışveriş yapmadan önce ekşide ve şikayet var da arattım mosmoda.com ile aynı şirket dolandırıcı diye yorum yapıldığından vazgeçtim..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebook'u kim yönetiyor?
Facebook'u kim yönetiyor?
Cengiz Ünder,
Cengiz Ünder, "Yılın En Başarılı Yabancı Genç Oyuncusu" seçildi