takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle
 Hasan Şimşek: “Almanya’dan Dönerken Hiç Tereddüt Etmedim”

Hasan Şimşek: “Almanya’dan Dönerken Hiç Tereddüt Etmedim”

Yaptıkları yatırımlar, elde ettikleri başarılar ve ülkesine olan sevdaları ile yeni nesil yatırımcılar ekonomi dünyasının yüzünü güldürüyor.

Hasan Şimşek: “Almanya’dan Dönerken Hiç Tereddüt Etmedim”
Hasan Şimşek: “Almanya’dan Dönerken Hiç Tereddüt Etmedim” ahmet
Bu içerik 1752 kez okundu.

Yaptıkları yatırımlar, elde ettikleri başarılar ve ülkesine olan sevdaları ile yeni nesil yatırımcılar ekonomi dünyasının yüzünü güldürüyor. 1989 yılında Hamburg’da doğan ve üniversite hayatının sonunda kadar orada yaşayan Hasan Şimşek, Sivas’tan yürüttüğü yatırımlar ile listenin önlerinde yer alıyor. Hamburg Üniversitesi’nde yatırım mastırı yaparken birçok Alman firmasında da çalışma fırsatı yakalayan finansçı, bu deneyimlerini şimdi avantaja çeviriyor.

Hasan Şimşek, Alman üretici devlerinin Sivas, İstanbul, İzmit gibi şehirlerde fabrika kurmasına aracılık ederken, Anadolu’nun kalkınması için diğer Avrupalı şirketlerle de iş birliği yapıyor. Özellikle Doğu Anadolu ve İç Anadolu’daki sanayi bölgelerinin yatırım için elverişli olduğunu belirten Hasan Şimşek, kendilerine başvuranları muhakkak ikna ettiklerini söylüyor. Sosyal medya hesapları üzerinden de aktif olarak çalışmalarını sürdüren Şimşek, instagram ve twitter hesaplarını yoğun şekilde kullanıyorç.

Hasan Şimşek: “Almanya’dan Dönerken Hiç Tereddüt Etmedim”

Hasan Şimşek, herkesin merak ettiği bir soru olan Almanya’dan dönüş hikayesini şöyle özetliyor: “Almanya’da büyümüş olsam da ülkem ile bağlantım hiç kopmadı. Elbette Almanya ekonomik olarak sıkıntısız bir ülke, çoğu şeyin en kalitelisini elde ediyorsunuz. Ama vatan hasretini yenemiyorsunuz. Haberlerde Türkiye’yi gördüğünüz zaman içinizde fırtınalar kopuyor. Bu nedenle benim için zir bir karar olmadı.”

Hasan Şimşek, Ülkesine olan sevdasını ofisinde de yansıtıyor. Özenle işlenmiş Türk bayrakları ve Türk motifleri bulunan ofiste, ülkemizin çeşitli yörelerini anımsatan objeler bulunuyor.“Kendimi burada huzurlu buluyorum ve ülkem için daha çok çalışmam gerektiği konusunda motivasyon kazanıyorum” diyen Hasan Şimşek faaliyetlerini buradan yönetiyor.

Hasan Şimşek: “Türk İş Dünyası Sorumluluktan Kaçmasın”

Türkiye’nin ekonomisinin en çok tartışıldığı dönemde güvenlik şirketi yatırımı ile sükse yapan genç yatırımcı, kendisini yaptığını normal olduğunu söylüyor ve şunları ekliyor: “Türkiye’nin devasa firmaları var. Ve bunlar uydurma kriz haberleri ile sorumluluk almaktan kaçınıyorlar. Onlar yatırım yapmazlarsa asıl sorun o zaman başlayacak. Bunun farkına varamıyorlar.”

Hasan Şimşek sözlerini şöyle sürdürüyor: “Türk insanına minnet duyan ve Türkiye’sini seven iş adamları yerel ya da ulusal ayrımı yapmaksızın var gücüyle yatırıma odaklanmalıdır. Herkes kendi imkanları uyarınca elinden geleni ardına koymamalıdır. Göreceksiniz sıkıntılı süreçleri böylelikle daha kısa sürede atlatacağız.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yorgun Gazze, İsrail saldırılarının ortasında Ramazan Bayramı'nı kutladı
Yorgun Gazze, İsrail saldırılarının ortasında Ramazan Bayramı'nı kutladı
Türkiye, Filistin için daha fazla eylem çağrısı yapıyor
Türkiye, Filistin için daha fazla eylem çağrısı yapıyor