HANNA HOME İLE EN KALİTELİ DUVAR KAĞITLARI

Hanna Home, dünyada en çok tercih edilen ve en kaliteli duvar kağıtlarını ülkemize getiren ve hizmetinize sunan bir firmadır. Yıllardır bu sektörde faaliyet göstermenin tecrübesi ile müşterilerine en iyi ürünlerle en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

HANNA HOME İLE EN KALİTELİ DUVAR KAĞITLARI
HANNA HOME İLE EN KALİTELİ DUVAR KAĞITLARI ahmet
Bu içerik 97 kez okundu.

Hanna Home, dünyada en çok tercih edilen ve en kaliteli duvar kağıtlarını ülkemize getiren ve hizmetinize sunan bir firmadır. Yıllardır bu sektörde faaliyet göstermenin tecrübesi ile müşterilerine en iyi ürünlerle en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Uzak doğu ülkelerinden getirilen kalitesiz duvar kağıtlarından bahsetmiyoruz. Dünyanın en gelişmiş ülkelerinde en çok tercih edilen, en kaliteli ithal duvar kağıdı hizmetlerinden bahsediyoruz.

Duvar kağıdı kullanımı her geçen gün artmaktadır. Kafelerin, ofislerin, işyerlerinin, evlerin, otellerin hemen her duvarlarına duvar kağıdı uygulanmaktadır.  Bunun en büyük nedeni duvar kağıdının uygulandığı alanlara şıklık kazandırması ve uzun süre kullanılabilir olmasıdır.

Yılda bir boya derdinden kurtulmak isteyenler, ithal duvar kağıdı çeşitlerini tercih etmektedirler. Boya yapmak yerine kirlenen duvar kağıtlarını silmeleri, bozulan yerlere tadilat yapmaları yeterli olmaktadır. Bu nedenle duvar kağıdı büyük bir kullanım kolaylığı da sağlamaktadır.

Duvar kağıdının bu kadar fazla tercih edilmesinin bir nedeni de uygulamasının kolay olmasıdır. Kaliteli ustalar tarafından yapılması önerilmekle birlikte kaliteli yaşam alanlarına kısa sürede ulaşmak mümkün olmaktadır.

Duvar kağıdı uygulamasında dikkat edilecek hususlar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri uygulama yapılacak alanın pürüzsüz olmasıdır. Bu nedenle sıvalı alanlara saten alçı uygulaması yapılarak ve sonrasında zımpara yapılarak pürüzsüz hale gelmeleri sağlanmalıdır. Boyalı alanlara ise astar uygulaması yapıldıktan sonra duvar kağıdı uygulaması yapılmalıdır. Islak olan alanlara duvar kağıdı uygulaması yapılmamalı, kuruması beklenmelidir.

İnşaat sektörünün bu kadar fazla gelişmesi, insanlara çok farklı projeler sunulması insanların beklentilerini yükseltmiş ve daha farklı arayışlara yönlendirmiştir. Bu anlamda insanların beklentilerini karşılayabilmek amacıyla yüzlerce çeşit duvar kağıdı modelleri ortaya çıkarılmıştır. Binlerce renk ve kalitede duvar kağıdı üretimi yapılmaya başlanmıştır.

Duvar kağıdı seçimi yapılırken uygulanacak alanın konsepti düşünülmeli ve buna göre seçim yapılmalıdır. Uygulanacak alanda bulunan eşyaların rengi de seçim yapılırken göz önünde bulundurulmalıdır

Eğer evlerimizin duvarlarına duvar kağıdı uygulaması yaptırmak istiyorsanız, bebek odası duvar kağıdı seçiminizi yapmadan önce mutlaka Hanna Home mağazalarına uğrayın.

Bebek odası duvar kağıdı seçimi yapılırken çok titiz davranılmalı, ve kaliteden ödün verilmemelidir. Çünkü duvar kağıdı seçimi bir defa yapılır. Çeşitli kimyasallar kullanılarak yapılan kalitesiz ürünleri çocuklarınızdan uzak tutmalısınız. Onların en çok zaman geçirdikleri alanlara özel olarak üretilmiş Hanna Home mağazalarında bulunan çeşitli renk ve modellerdeki ürünleri seçebilirsiniz.

Özel olarak üretilen duvar kağıtları nefes alınabilir özellikte, temizliği kolay olan ürünlerdir. Nemli bir bezle ve sünger yardımı ile çok kolay temizlenebilirler.

Duvar kağıdı uygulandıktan sonra değiştirmek ekstra masraf olacağı için yaşam alanlarınıza en uygun duvar kağıdını seçip uzun süre kullanabilmek önemli bir husustur. Duvar kağıtlarını uzun süre kullanabilmeniz için aldığınız ürünün ambalajında yazılan kullanım koşullarına ve temizleme şartlarına uygun olarak kullanmanız gerekir. Her ürünün temizleme şekli farklılık gösterebilir bu nedenle ürününüze uygun temizleme şeklini uygulamalısınız.

Duvar kağıdı seçmeden önce Hanna Home uzmanlarından yararlanabilirsiniz. Eşyalarınızın duvar kağıtlarını kapatmaması için ekstra çözümler sunan uzmanlar yaşam alanlarınıza en uygun modeller hakkında sizin için araştırma yapacaklardır.

Bozulan ya da yırtılan duvar kağıtlarınızı sorun yapmayın. Yedekte tuttuğunuz duvar kağıtlarından yırtılan alana uygun olanlarını kesip uygulayabilirsiniz.

Hanna Home dünyada en çok tercih edilen Rasch, Sırpı, Armani/Casa, Rasch Textıl, Hannatelier, Design ID, Norwall, Sellers&Josephson, Ascot, Artworks gibi markalarını, Bordür ve Duvar Panosu cinsindeki ürünlerini, elyaf, rölyef, vinil, kağıt, tekstil yüzey/kumaş, tekstil taban, flok gibi tiplerini, genel kullanım alanlarında, Bebek-Çocuk, Mutfak, Banyo, Tavan gibi her türlü kullanım alanlarında, düz desen, çizgili/strip, özel tasarım, Retro, etnik, doğa motifleri, egzotik, damask, çiçek/floral, geometrik, yazılı, taş ve karo, şehir manzaralı, puantiyeli gibi duvar kağıdı modellerini sizin için bir araya getirmekte ve zengin çeşitleriyle hizmetinize sunmaktadır.

Tüm alanlarınıza uygun zengin renk ve modellerdeki duvar kağıdı modellerini görmek, beğendiğiniz ürünü sipariş vermek için www.hannahome.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, sitede bulunan iletişim bölümünden, 0216 573 45 66 nolu telefon hattı üzerinden ya da Hanna Home’un faaliyet gösterdiği Som Plaza İbrahim Ağa Sok. No:10 K:3-4 Bostancı/İSTANBUL adresinden firmaya ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İbrahim Tatlıses'in Annesi Vefat Etti
İbrahim Tatlıses'in Annesi Vefat Etti
A Haberden Prof. Dr. Mark Thomas Açıklaması
A Haberden Prof. Dr. Mark Thomas Açıklaması