Hanife Kara - Pozitif Diyetisyen Kimdir? Hakkında Merak Ettikleriniz

Hanife Kara - Pozitif Diyetisyen Kimdir? Hakkında Merak Ettikleriniz

Pozitif Diyetisyen olarak markalaşan Hanife Kara, 1994 doğumludur. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde lisans eğitimini tamamlamış uzman isim İzmir Alsancak Diyetisyen ofisinde danışanları ile buluşmaktadır.

Hanife Kara - Pozitif Diyetisyen Kimdir? Hakkında Merak Ettikleriniz
Hanife Kara - Pozitif Diyetisyen Kimdir? Hakkında Merak Ettikleriniz ahmet
Bu içerik 1935 kez okundu.

Pozitif Diyetisyen olarak markalaşan Hanife Kara, 1994 doğumludur. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde lisans eğitimini tamamlamış uzman isim İzmir Alsancak Diyetisyen ofisinde danışanları ile buluşmaktadır. Yüksek lisans eğitimine Fitoterapi alanında Ege Üniversitesinde eğitimine devam etmektedir.

 

Pozitif Diyetisyen olarak tanınan ünlü beslenme uzmanı, pozitif olma düşüncesini çevresindekilere yaymaktadır. Hayranları ve danışanları onu pozitif düşüncesiyle ayrıca da yüksek enerji vurgusu sayesinde bilmektedirler. Hem iş hayatındaki başarısı hem de kendine has mimikleri onu ön plana çıkaran özelliklerdendir.

 

Alsancak Diyetisyen Ofisinde Seanlarına Devam Etmektedir

 

Online diyet ve yüz yüze diyet haricinde beslenme kampları da düzenlemektedir. Kendisine en çok sorulan soruları ise şu şekilde sıralar; Nasıl hızlı kilo veririm, tatlı isteğine nasıl engel olacağım, göbek eritmenin en iyi yolu nedir, bir ayda en fazla kaç kilo veririm, şok diyeti nasıl yapılır, kilo verdikten sonra kilolarımı geri alır mıyım, online diyet yararlı oluyor mu, yüz yüze diyeti neden öneriyorsunuz?

 

Tüm danışanları ile birebir ilgilendiğini söyleyen ve tüm öğünlerini düzenli olarak kontrol ettiğini belirten Kara, danışanları ile samimi bir diyalog geliştirmeyi de ihmal etmez. Mesleğinin ona yüklediği sorumluluk gereği danışanlarına verdiği hedefleri belirli periyotlar ile takip etmekle birlikte gerek WhatsApp gerek Telegram gerek telefon aramaları ile zinde tutmaktadır. Ayrıca web sitesinde düzenli olarak bilgi verici blog yazıları da paylaşmaktan çekinmez.

 

Pozitif Diyetisyen Takipçileri Çığ Gibi Büyüyor?

 

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan beslenme uzmanı Pozitif Diyetisyenkimliği ile de takipçilerine hitap etmektedir. Yüksek bir hayran kitlesi olan diyetisyen; neşeli, heyecanlı ve hareketli kişiliği ile takipçilerinden büyük beğeni toplamaktadır. Bilgilendirici video paylaşımları ve enerjik fotoğrafları ile dikkat çekmektedir. @pozitif_diyetisyen instagram hesabından takipçileri sık sık etkinlikler yapmaktadır. Ayrıca profili üzerinden kendisine ulaşmak mümkündür. Son günlerde önemli markalarla yaptığı anlaşmalar ile dikkat çekmektedir.

 

Pozitif Diyetisyen’in Kariyeri Göz Dolduruyor

 

Diyetisyen kimliği yanında Başkent Üniversitesinden aldığı yaşam koçluğu belgesi de bulunmaktadır. Sporcu beslenmesi (Erciyes Üniversitesi), Onkoloji beslenmesi (Hacettepe Üniversitesi), Metabolik sendrom ve beslenme kongresi (Bahçeşehir Üniversitesi) gibi bir çok sempozyuma katılmıştır. 1.5 yıl kurumsal bir firmada iş deneyimine sahip olan Kara, bir süre B-fit kadınların sağlıklı yaşam merkezinde ve Fitstop spor salonunda da çalışmıştır. Şu an kendi ofisinde  hizmet vermeye devam etmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere