HAMİLELİK HESAPLAMA SİSTEMLERİ

HAMİLELİK HESAPLAMA SİSTEMLERİ
HAMİLELİK HESAPLAMA SİSTEMLERİ Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

Gebelik haftanızın kaç gündür olduğunu bilmek için hesaplama şekilleri değişmektedir.  Bayanların özel günlerinden itibaren gebelik hesaplama formları sayesinde bebeğinizin kaç haftalık olduğunu anlayabilirsiniz. Normal ve tüp bebeklerin kaç haftalık olduğunu hesaplamak aslında çok kolaydır. Gebelik hesaplamak için aybaşında olan özel günlerinizin tarihlerini doğru bilmek gereklidir.

Anne karnında embriyonun hangi tarihte oluşmaya başladığını hesaplamak için birçok yardımcı formlar bulunmaktadır. Bayanların hamilelik hesaplama araçlarını çok sık kullanmaktadırlar. Bu hesaplamaları internet üzerinden çok kolay yapabiliriz. Hamile bayanların normal gebelik süreçlerinde yumurtanın toplanmaya başladığı dönemi hesaplamak için nette belirtilen formu kullanabilirsiniz. Bunun için toplamda olan adet günlerinizin başlangıç tarihlerini bilmek gereklidir. Bu bilgileri doğru verdiğiniz takdirde her zaman doğru sonuçlar alacaksınız.

Hamilelik süresi doktorlar tarafından genelde belirlenen 9 aylık bir süre zarfı içerisindedir. 9 ay ve 10 gün olarak belirlenen bu sürede toplamda 40 haftalık bir süreç aktifleştirildi. Gebe olan bayanlarda belirli haftalarda süren öksürük onları zor durumda bırakabilir. Fakat bu durum geçicidir. Belirli haftalardan sonra yok olacaktır. Ayrıca tüp bebeklerde yumurta hesaplama dönemleri daha farklıdır. Yumurtaların toplanmaya başlama süresi normal gebelik süreçlerine göre farklıdır. 

Bu sayede bebeklerin doğacakları haftayı belirleyebiliriz. Bilimsel yöntemlerle bebeklerin kaç haftada olduklarını da öğrenebiliriz. Hamile bayanların öksürük nasıl geçer diye merak ettikleri her türlü soru hakkında detaylı bilgi alacaksınız. Aklınıza takılan her sorunda yardımcı olan sitemizden daha farklı ve detaylı bilgiler almanız için yardımcı oluyoruz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort