Hamileler İçin Rahat Kıyafet Seçimleri

Hamileler İçin Rahat Kıyafet Seçimleri
Hamileler İçin Rahat Kıyafet Seçimleri Emre
Bu içerik 135 kez okundu.

  Hamile kıyafetleri seçilirken özellikle EVEN FASHİON olarak doğal üretim yapılmış olan kumaşlar seçilmektedir. Çünkü annelerin en hassas olduğu dönemler hamilelik dönemleridir. Giyilen kıyafetlerin hareket kısıtlayıcı şekilde olmaması gerektiğinin bilincinde üretimler ve satışlar yapmaktayız. Aynı zamanda sürekli deriye temas edeceği için sentetik ve naylon karışımından elde edilmiş olan kumaşlardan uzak durmaktayız.             

Hamile elbiseleri olarak pamuklu ve yünlü kumaşlar daha çok tercih edilmektedir. Aynı zamanda vücut ısısını sürekli istediğiniz seviyede tutabilecek ve sizi rahat ettirebilecek elbiseleri üretmek için çaba gösteren EVEN FASHİON hamilelik döneminde giyebileceğiniz en güzel tesettür tarzı kıyafetler üreterek internet ortamında alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Üretilen kıyafetler özellikle hamilelerin hareketlerini kısıtlamayacak ve bebeklerin anne karnında ki gelişim aşamasında sağlıklı hareket edebilecek şekilde üretilmektedir.  

 Hamilelerin Tesettür Giyim Tercihleri

  Firma olarak Hamilelik boyunca rahatlıkla taşıyabileceğiniz kıyafetler ortaya çıkarmaktayız. İnternet ortamından seçimini yaptığınız kıyafetler likralı türden kumaşlardan elde edilmiştir. Genellikle beden ölçünüzü karşılayacak niteliktedir. Hamilelik döneminde alınan kilolara karşılık kıyafetler tesettür tarzı üretimi yapılırken Hamile tesettür giyim kıyafet modelleri ortaya çıkarılmaktadır. Bu tür çalışmalarda özellikle yazın giyilecek kıyafetlerin vücudu serin tutacak, sıcaktan tamamen koruyucu nitelikte üretimi yapılmaktadır. Hamile elbiseleri seçimi yapılırken bayanlar özellikle dış mekanlarda kullanabilecekleri elbise kombinleri yaratma konusunda kendi tasarımlarını rahatlıkla web sitesi sayfalarından seçme imkanı bulacaklardır.  

 Hamilelikten Sonrada Kullanılabilen Kıyafetler

  Üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz hamile elbiseleri hamilelik sonrasında da kullanılabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Özellikle göbek kısımlarına yerleştirilen ek kumaşlar, daha sonra çıkarılarak normal kıyafet olarak da kullanılabilecektir. Hamile tesettür giyim tarzında yapılan kıyafetler özellikle ilk doğum esnasında kiloların hemen atılamayacağı göz önünde bulundurularak emzirme ve diğer ihtiyaçlar için kolay giyilip çıkarılabilen tarzda yapılmaktadır. Hamilelik döneminde alınan kıyafetler daha sonra değerlendirilmek amacı ile kolaylıkla eklenebilen veya çıkarılabilen fermuarlı sistemler yapılarak, kıyafetler uzun süre kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır.   Aynı zamanda üretimini ve satışını yaptığımız hamile giyim modelleri likralı kumaşlardan seçilerek hamilelik döneminde hareket kabiliyeti sağlayacak niteliktedir. Oturma ve kalkmaları da rahatlıkla vücuda yapışmadan ve deri dokusuna zarar vermeyecek şekilde üretimleri yapılmaktadır. Bu konuda tecrübeli ekibi ile EVEN FASHİON internet alışverişinde de önce bir kuruluş olmaktadır. Kıyafetlerindeki kalite satış ve satış sonrası destek çalışmalarında da müşterilerine yansıtılarak, müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Hamile giyim modelleri açısından İnternet ortamında yapılacak alışverişlerde ödeme kolaylığı da sağlayarak bu konuda müşterilerine her zaman açık kapı bırakmaktadır.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Arkeologlar fondan anıtları kurtarmaya çalışıyor
Arkeologlar fondan anıtları kurtarmaya çalışıyor
Prespes'ten önceki endişeler isim anlaşması oylamasının önünde yükseldi
Prespes'ten önceki endişeler isim anlaşması oylamasının önünde yükseldi